iPhone 5 mi alsam 5C mi?

Magnificientx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir yeni bir telefon almak istiyordum ve sonunda elime bir şans geçti. Kesinlikle iPhone almak istiyorum fakat 5 mi alsam yoksa 5C'mi alsam bilemedim. Sizin tavsiyeleriniz neler? Ortalama 1400-1450Tl arası bir bütçem var.

Almayı planladığım 5C: http://escmarket.com/apple-iphone-5c-16gb-mavi-resmi-distributor-garantili-pmu815

Almayı planladığım 5: Iphone 5, 16 GB Beyaz Sıfır, Garantili Apple Lydia Faturalı - Apple Cep Telefonu Modelleri sahibinden.com'da - 180567262

Birde Apple Store'da 8GB 5C 1400TL fakat 8GB yetmez değil mi?

Ben 1 ay önce mavi 5C aldım, çok memnunum. İphone 5'ten daha güncel bir telefon, batarya ve wifi bağlantı hızları daha iyi. Donma, kasma yok, şuan ios 8 kullanıyorum çok seri. Arkasının plastik olması kafanda soru işareti bırakmasın, diğer piyasadaki telefonlar gibi plastik değil, polikarbon kap. Ele aldığında sağlam olduğunu anlarsın zaten, 2 sene rahat götürür seni.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı