iPhone 6 vs iPhone SE

Görünüşe değil vaad ettiklerine bakacaksınız, anlaşılan o ki siz obje olarak güzel bir cihaz istiyorsunuz ve iPhone kullanıcılarına imrenmişsiniz ve hiç bir telefonu beğenmiyorsunuz.

Mi5S oyunlarda daha fazla performans verir. LG telefon almak mantıklı değil çünkü çabuk değer kaybediyorlar. Moto Z'nin bataryası az gidiyor. P9 harika bir cihaz, Mate 8'de güzel, XZ iyi ancak çerçeveleri biraz büyük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu cihazlar arasından en performanslı cihaz XZ ve Mİ5 modeli. Kamera olarak ise G5 ve P9 iyi. XZ modeli de kamera olarak iyidir, bataryası da güzel. Moto Z modelinin tek dezavantajı batarya performansı onunda özellikleri ve performansı güzeldir, kamera olarakta yine başarılı. XZ, G5, Moto Z modelleri donanım olarak aynılar. XZ modeli 1080P ekran kullandığı için bu modellerden performans olarak daha iyi. Mate 8 eskide kaldı bu modellere göre, alınacak bir model değil bunların arasından. P9 modeli de donanım olarak bu modellerin gerisinde ama 1080P ekran olduğu için performansı iyidir. Mİ5 modelleri ise paralel ithalat alacaksan bulunduğu fiyat aralığındaki en yüksek donanımlı telefon.

Moto Z bataryası beni memnun etmez, G5 modeline gelirsek kamera ve ekran olarak çok başarılı ama lanet olası sorunları bitmiyor LG firmasının. P9 kamera haricinde bir avantajı yok, OİS olmaması da dezavantaj. Mantıklı tercih XZ. Bana göre bu fiyat aralığında Android telefonlar arasında en kusursuz model S7. XZ modelininde tasarımını sevmiyorum, G5 sorunlu olmasaydı ben G5 alırdım.

Aynen, OİS ve 4K olsa P9 mantıklı olurdu. LG kullanmak saatli bomba taşımak gibi. Moto Z ince ancak bataryası kötü, tabi bana kalsa bütçeyi zorlamaya gerek yok, P9 Lite 2017 şu an iyi görünüyor gözüme.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı