iPhone 7 nasıldır?

Aserenytb

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar salı günü yeni telefon alacam iPhone 7 nasıl? Özellikle renk seçimi konusunda kararsızım. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7'yi bilmiyorum ama genel olarak Apple tavsiye ederim kesinlikle. 6s kullanıyorum. Dikkat etmen gerekenler bence pil ve ekran boyutu. Eğer büyük ekran kullanırım diyosan plus almalısın ayrıca pili daha iyi ama 5,5 inç çok diyosan 7 alabilirsin. Renk tamamen sana kalmış, 16 GB alma sorun olabiliyor ben bir şekilde idare ediyorum ama almışken 32 veya 64 alınmalı.

Tuhaf "tü kaka" yorumlarını geçersek gayet güzel cihazdır. Android kullanırken ben de IOS cephesine afedersiniz bok atardım. En sonunda bu işin düzgünü yok mudur derken Iphone aldım. Evet düzgün çalışanı varmış. Alınca aklınız başka cihazlarda veya sorunlarda kalmıyor. "Özgürlük, kahrolsun IOS" saçmalıklarını boşverip kendiniz deneyimleyin. Özellikle android rootlamayan biriyseniz en ufak pişmanlığınız olmaz. Alın kullanın, çenesini yoran android kullanıcıları olsun.

1 senesini doldurmaya yakın bir cihaz. Ben olsam şimdi tercih etmezdim. Bekleme şansınız varsa iPhone 8 alırsınız. Yada bekleyin belki iPhone 8 çıkınca düşer. Alternatif olarak S8 önerrim.

iPhone 7'yi bilmiyorum ama genel olarak Apple tavsiye ederim kesinlikle. 6s kullanıyorum. Dikkat etmen gerekenler bence pil ve ekran boyutu. Eğer büyük ekran kullanırım diyosan plus almalısın ayrıca pili daha iyi ama 5,5 inç çok diyosan 7 alabilirsin. Renk tamamen sana kalmış, 16 GB alma sorun olabiliyor ben bir şekilde idare ediyorum ama almışken 32 veya 64 alınmalı.
Hocam doğru konuya baktığına emin misin?
Apple hakkında bir şey bildiğine emin misin?
iPhone 7'nin 16GB modeli yok ayrıca 32 veya 64 al demişsin seçim yapması için Apple'da şuan hem 32-64 ikisi birlikte aktif satılan bir cihaz yok. 6S'in bile 64'ünü satmıyor.32 ve 128 satıyor. Piyasada bulunan satıcıların sattığı 64'ler de uçuk fiyatlı.

Konu sahibi arkadaşımın sorusuna dönersek.
iPhone 7 fiyatına S8 biraz altına S7 Edge biraz üstüne XZ Premium var bu cihazlardan birini tercih etmeni tavsiye ederim.

S8 çok güzel cihaz lafım yok ama ben yıllardır ios kullanıyorum ve androide gereksinim duymadım apk,film indirme vb. S8’den vazgeçme sebebim cam telefon ekranı kıvrımlı diye ekran koruyucu ve kılıf yok olanlarda telefonu tabak yapıyor samsung aksesuar sorunu çözmeli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı