iPhone SE 3 vs XS Max vs 11

Hocam internette başka forumlarda açılmış konulara da baktım orada S21'i yerin dibine sokuyolar uygulama optimizasyonu yok oyun oynatmaz işlemci çok ısınıyor falan diyorlar doğrumu

Hocam internette başka forumlarda açılmış konulara da baktım orada S21'i yerin dibine sokuyolar uygulama optimizasyonu yok oyun oynatmaz işlemci çok ısınıyor falan diyorlar doğru mu?

Net bilgim yok hocam Exynos işlemcilerin hepsini yerin dibine sokuyorlar genelde bu sebeplerden.

Hocam peki 12/512 POCO X6 Pro mu 8/128 S21 FE mi 64 GB IP11 mi bu sefer sağlam her şey yoksa XS Max mı son olarak sorum bu.

X6 Pro bunları kamera haricinde yer.

Hocam internette başka forumlarda açılmış konulara da baktım orada S21'i yerin dibine sokuyolar uygulama optimizasyonu yok oyun oynatmaz işlemci çok ısınıyor falan diyorlar doğru mu?

S21 işlemcisi gayet serin ve optimizasyon sorunu yok, baba bir telefon.

Benim dayıoğlu kullanıyor çatır çutur oyun oynuyor bana mısın demiyor s21.

X6 Pro bunları kamera haricinde yer.

S21 işlemcisi gayet serin ve optimizasyon sorunu yok, baba bir telefon.

Benim dayıoğlu kullanıyor çatır çutur oyun oynuyor bana mısın demiyor s21.
Serin filan değil hocam kendimizi kandırmayalım. Telefonu yük altına soktuğunda el yakacak hale geliyor.

Hocam telefonu dün aldım ve hiçbir sıkıntısı yok ısınma falan yok yani. Hatta oyun falan da oynadım hiçbir sorunu yok.

Belki ben yeni aldığım için sorun yoktur şuan hiç ısınmıyor çok ağır oyunlar oynamadım

Hocam telefonu dün aldım ve hiçbir sıkıntısı yok ısınma falan yok yani. Hatta oyun falan da oynadım hiçbir sorunu yok.

Belki ben yeni aldığım için sorun yoktur şuan hiç ısınmıyor çok ağır oyunlar oynamadım
Hayırlı olsun hocam.

Öncelikle merhaba. Bu 3 cihazdan hangisi alınır?

Cihazlar ve fiyatları:
iPhone XS Max: 11.000₺
iPhone 11: 12.000₺ (pazarlık yaptık).
iPhone SE3: 13.500₺ (ama pazarlık ile 12.500 TL'ye veriyor).

Not: iPhone SE3 ve iPhone 11 yurt içi. XS Max ise eski usul kayıtlı.

Hiçbiri. 11 ve XS Max gibi fosil iPhone cihazlara 8K üzeri para verilmez güncelleme almıyor bir şey almıyor. SE3'e gelirsek evet güncelleme alıyor gayet iyi cihaz fakat bataryası çok kötü ve çok küçük 3 saat kullanırsın şarj biter. POCO X6 Pro, S21FE, S20FE gibi cihazlara bakılabilir.

Belki ben yeni aldığım için sorun yoktur şu an hiç ısınmıyor çok ağır oyunlar oynamadım.

Hangi telefonu aldınız hocam? Hayırlı olsun bu arada.

Hiçbiri. 11 ve XS Max gibi fosil iPhone cihazlara 8K üzeri para verilmez güncelleme almıyor bir şey almıyor. SE3'e gelirsek evet güncelleme alıyor gayet iyi cihaz fakat bataryası çok kötü ve çok küçük 3 saat kullanırsın şarj biter. POCO X6 Pro, S21FE, S20FE gibi cihazlara bakılabilir.

Hangi telefonu aldınız hocam? Hayırlı olsun bu arada.

S21 hocam hakkında kısmında yazıyor teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı