Irkçı demek dava sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Exsa

Decipat
Instagram'da Arapları sevmiyoruz biz Arap sansürleyerek yazan bir şahısa ırkçılık yapma faşist olma dedim. O da bana ben tarihsel olarak bakıyorum. Biz hiçbir zaman arapları sevmeyeceğiz falan yazdı. sonra bana faşist dedigim için dava açacağını söyledi. sonra o mesajı sildi. Basima bir şey gelir mi? Sayılı bir şeydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana salak dedi dava açsa kendi ayağına sıkar ben hareket etmedim.

Hocam bu konuları bilmiyorum ama sanırım hakarete girer

Yahu başınıza ne gelecek hocam küfür değil bir şey değil. Takılmayın, boşu boşuna kimseyle atışmayın seven sever sevmeyen sevmez.

Instagram'da Arapları sevmiyoruz biz Arap sansürleyerek yazan bir şahısa ırkçılık yapma faşist olma dedim. O da bana ben tarihsel olarak bakıyorum. Biz hiçbir zaman arapları sevmeyeceğiz falan yazdı. sonra bana faşist dedigim için dava açacağını söyledi. sonra o mesajı sildi. Basima bir şey gelir mi? Sayılı bir şeydi.
İyi olmuş, inşAllah dava açar.

Instagram'da arapları sevmiyoruz biz Arap sansürleyerek yazan bir şahısa ırkçılık yapma faşist olma dedim. O da bana ben tarihsel olarak bakıyorum. Biz hiçbir zaman arapları sevmeyeceğiz falan yazdı. Sonra bana faşist dedigim için dava açacağını söyledi. Sonra o mesajı sildi. Basima bir şey gelir mi? Sayılı bir şeydi.

Bence ciddi bir ırkçılık yok, hemen linçlemeyin daha ağır bir hakaret olması gerek ayrıca herkes herkesi sevecek diye bir kural yok.

Hocam şimdi baktım başınıza gelse bile çok bir şey gelmez onu diyen kişide dava açmaz zaten.

Gecen yıllarda cumhurbaskanınada boyle denılmıstı ama mahkeme bunun hakaret degıl ıfade ozgurlugu oldugunu belırtmıstı.

Yahu başınıza ne gelecek hocam küfür değil bir şey değil. Bu ülkede dine, ataya, ecdada sövüp sayanlar dışarıda geziyor da sizin mi başınıza bir şey gelecek. Endişelenmeyin. Göz korkutmaya çalışmış aklınca.
Birisi şikayet etti mi savcı da dikkate alırsa bal gibi de başına gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı