İzmir için en iyi internet sağlayıcı hangisi?

EfeTheIt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben İzmir konak Alsancak'ta yaşıyorum ve yeni internet e geçmeyi düşünüyorum sizce en mantıklı internet sağlayıcı nedir aktif olarak Türk Telekom kullanıyorum VDSL altyapım VAR85-90 arası MB gösteriyor santrale uzaklığım 76 m normalde binamda Kablonet kutusu var ama çok kötü o yüzden Türk Telekom kullanıyorum ama Türk Telekom da çok kötü olmaya başladı sizce en iyi internet sağlayıcı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet 81'ilde en fazla alabilceginiz bölgesel hızı sağlıyor hocam

TurkNet 81'ilde en fazla alabileceğiniz bölgesel hızı sağlıyor hocam.

İzmir de Türk Telekom gayet iyi sizin bulunduğunuz bölgede ya da binanızdaki kablolarda sıkıntı olmasın?

Türk Telekom'mu iyi :D bu arkadaş'ın kullandının aynısından 1 tane bana. Türk Telekom en iyi 5 net sırasına bile giremez. Ben Türk Telekom kullanıyorum fiyatı uygun oldugu için aniden kesilmeler oluyor habersiz koşulsuz sırf onun yüzünden kaç kere rekabetçi oyunlardan ban yedimi bilirim sebepsizce hız kesintileride cabası.

Son düzenleme:
Türk Telekom'un tam olarak neresi uygun acaba önceden tahahhüt yaptırdıysanız ucuz ödüyor olabilirsiniz ama Türk Telekom şu an pahalı sıkıntısız internet kullanmak istersen TurkNet öneririm fiyatı 400 Kablonet iyi aslında ama o da pahalı.

Hocam altyapınızda sorun varsa Türk Telekom'u niye kötülüyorsunuz demek ki kablolarınızda bir sıkıntı var hat değerlerini atarsan sorunun neden kaynaklandığnı anlarız.

İzmir'ya da başlka bir yer için şu internet sağlayıcı daha iyidir diyemeyiz. Bulunduğun bölgede hangi sağlayıcının altyapısı varsa ona göre tercih yapmak daha mantıklı olur. Evimde VDSL Türk Telekom altyapısı var ama TurkNet daha uygun olduğu için onu kullanıyorum. Eğer Turkcell Kablonet gibi firmaların altyapısı yoksa bulunduğunuz bölgede ben direk TurkNet tavsiye ederim.

İzmir'ya da başlka bir yer için şu internet sağlayıcı daha iyidir diyemeyiz. Bulunduğun bölgede hangi sağlayıcının altyapısı varsa ona göre tercih yapmak daha mantıklı olur. Evimde VDSL Türk Telekom altyapısı var ama TurkNet daha uygun olduğu için onu kullanıyorum. Eğer Turkcell Kablonet gibi firmaların altyapısı yoksa bulunduğunuz bölgede ben direk TurkNet tavsiye ederim.
Hocam evimde türktelekom vdsl altyapısı var ve çok kötü artı olarak kablonet i de denedik oda pişman etti

İç tesisatınızda sorun vardır belki hat değerlerini atarsan sorununun nerede olduğunu anlayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı