Kablolu mouse mu kablosuz mu?

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Hangisi mantıklı? Şu an bende orta seviyede kablolu var. Bir de kablosuz aldım o da 100 TL'ye aldım test falan yaptım hiçbir fark yok. Ne yapmalıyım?

Hangisi mantıklı? Şu an bende orta seviyede kablolu var. Bir de kablosuz aldım o da 100 TL'ye aldım test falan yaptım hiçbir fark yok. Ne yapmalıyım?

Fiyata bağlı, amacına bağlı. Eğer oyun içinse ve bütçe 750TL'den fazla değilse kablosuz mouseler alınmaz. E iş için diyorsan zaten iş için BİM'deki 100TL'lik mouselerden alsan o da fark hissettirmez.

İşlemcin orta-üst segment ise kablosuz alıp rahat rahat hareket etmenin tadını çıkarabilirsin diğer yandan kablolu üst seviye bir mouse tercihi de yapabilirsin.

Hocam kullanım amacınıza göre değişir. Pahalı yani iyi kablosuz mouse her alanda kullanılabilir. Kablosuz ucuz fareleri ofis işleri için iyidir. Kablolularda değişir ama kabloluda oyun veya daha hızlı olman gereken durumlarda hızlıdır ve şarj derdi olmaz. Ama gidip ucuz bir kablolu mouse alırsan kablosuz mouse için dediklerim bunun içinde geçerli.

Eğer sinyal sorunu yaşamıyacaksa kablosuz derim.Diğer türlü kablolu her türlü.

Geri
Yukarı