Kablonet önerir misiniz?

Binada Kablonet fiber altyapısı varmış, 100 güldüren kampanya paketine geçmeyi düşünüyorum. Bu 19.00-00.00 arası 25 Mbps olayından da haberim var, kullanan var mı acaba?

Bizzat kullanıyorum memnunum içinde HD televizyon yayınıda var. Tek sorun upload gibi Discord'a arkadaşlarıma yayın açtığımda bana yayının çok kötü olduğunu söylüyolar.

Kendim kullanıyorum. Memnunum. Sadece tek sorunu upload 5 Mbps.

Discord'da yayın açtınız mı hiç eğer açtıysanız yayın nasıl akıcı mı son sorum olarak da hız testi yaptıysanız ping değeriniz kaç geliyor benimki 9 ms geliyor normal mi?

Discord'da yayın açtınız mı hiç eğer açtıysanız yayın nasıl akıcı mı son sorum olarak da hız testi yaptıysanız ping değeriniz kaç geliyor benimki 9 ms geliyor normal mi?

Zaten fiber internette olması gereken 4MS-11MS arası. Tamamen normal 9ms.

VDSL göre azcık fazla ping değeri veriyor. Verdikleri modemlerin Wi-Fi güçü kötü. Geçmeyi düşünüyorsan yanına güzel bir router al. MH'nin iyi olduğunu söylüyolar. Akşamları hızın düştüğü için o kötü. O saatlerde kullanıyorsan interneti bana göre hiç gerek yok. Evinde başka evin içine kadar fiber altyapı varsa ona geç.

VDSL göre azcık fazla ping değeri veriyor. Verdikleri modemlerin Wi-Fi güçü kötü. Geçmeyi düşünüyorsan yanına güzel bir router al. Mh'nin iyi olduğunu söylüyolar. Akşamları hızın düştüğü için o kötü. O saatlerde kullanıyorsan interneti bana göre hiç gerek yok. Evinde başka evin içine kadar fiber altyapı varsa ona geç.

Zaten minimum 25 Mbit'te düşüyor benimki ortalama 35-40 Mbit arası oluyor 19:00 ile 00:00 saatleri arasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı