Kablonet önerir misiniz?

Upload düşük ama download ve ping iyidir. Modemin dandikliğine katlanıcaksan al.
Pinglerin iyi olduğu görüşüne katılmıyorum. Konumum itibariyle merkez sunucuya doğrudan bağlantı yaptığımda 54ms alıyor iken Kablonet kullanan arkadaşım 92ms alıyor. Çok fark var. Pingler aslında hiç iyi değil. Herkes Avrupa'da 90ms'i makul gördüğü için bu kaderi yaşıyoruz. Normalde Avrupa'da 35-70ms arası alması lazım insanların. Ben şahsen CS:GO'da doğrudan bağlantı ile 31ms'e kadar alabiliyorum. Rocket League serverlerinde 54 ms alıyorum. Kablonet kullanan arkadaşım ise 82 alıyor aynı sunucuda. KabloNet'in pingi iyi değildir.

Müşteri Hizmetleri rakipsizdir diyebilirim bu arada. İki kez başıma geldi. İnternet çalışmadı, arıza kaydı oluşturdum ve birkaç saat sonra geldiler.

Pinglerin iyi olduğu görüşüne katılmıyorum. Konumum itibarıyla merkez sunucuya doğrudan bağlantı yaptığımda 54MS alıyor iken Kablonet kullanan arkadaşım 92MS alıyor. Çok fark var. Pingler aslında hiç iyi değil. Herkes Avrupa'da 90MS'i makul gördüğü için bu kaderi yaşıyoruz. Normalde Avrupa'da 35-70MS arası alması lazım insanların. Ben şahsen CS:GO'da doğrudan bağlantı ile 31MS'e kadar alabiliyorum. Rocket League serverlerinde 54 ms alıyorum. Kablonet kullanan arkadaşım ise 82 alıyor aynı sunucuda. Kablonet'in pingi iyi değildir.

Daha çok Valorant, LoL tarzı TR sunucusu olan oyunlar oynuyorum zaten ama internetten baktığımda CS:GO 60 ping tarzı gibi bir şeyler söylenmiş, senin arkadaşının altyapı mı sorunlu acaba?
Upload düşük ama download ve ping iyidir. Modemin dandikliğine katlanıcaksan al.
Ethernet kablosuyla bağlıyorsunuz tam hız almak için değil mi?

Daha çok Valorant, LoL tarzı TR sunucusu olan oyunlar oynuyorum zaten ama internetten baktığımda CS:GO 60 ping tarzı gibi bir şeyler söylenmiş, senin arkadaşının altyapı mı sorunlu acaba?
Yok hocam ben KabloNet kullanmıyorum. Dağınık anlatmışım kusura bakmayın. Ben Türk Telekom Fiber altyapısındayım ve şu an bulunduğum konumu göz önüne alırsak en iyi pinglere sahibim kendi bölgemde. Steam'e 31ms ile bağlanabiliyorum. Diğer Avrupa-Almanya-Frankfurt sunucularında ise 54 ms alıyorum.

Aynı yerde oturduğumuz KabloNet kullanan arkadaşımın ise Allah yukarıda Frankfurt'da 80'in altını aldığını görmedim. Pingin iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. CS:GO'da da tahminen 60ms alıyorlardır minimum. Göz önünde bulundurun.

Geri
Yukarı