Kan verdikten 10 dk sonra bayılmak normal mi?

makaveli01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün 1 tüp kan verdim. Yaklaşık 10dk sonra bayıldım, beni kaldırdılar sonra tekrar bayıldım. Aileme de söyleyemiyorum bir sorun çıkar mı bu durumdan? Sabah 11 gibi kahvaltı yaptım, 3 gibi kan verdim. Bayıldıktan sonra tenim sararmış ve aşırı terlemiştim.

İlk kez verdiysen normal bence. 1 tüp ne kadar çok bilgim yok fakat çok verdiğinden sanırım olabilir. Vücut ilk kez böyle bir şey karşılaşınca tepki göstermiş.

Pek normal değil gibi, 18 olmamla geçen sene kan vermiştim, ilk seferimdi ne ben ne de orada benim gibi ilk sefer kan veren herhangi biri bayılmadı.

Kaç dakika bayıldınız?
hocam ilk bayılma 1dk sürmüştür kalktım ayağa sonra yine bayıldım ayıldıktan sonra 15dkfa kendime gelebildim
İlk kez verdiysen normal bence. 1 tüp ne kadar çok bilgim yok fakat çok verdiğinden sanırım olabilir. Vücut ilk kez böyle bir şey karşılaşınca tepki göstermiş.
daha önce çok kan verdim bundan fazlada verdim ilk
defa yaşadım böyle bişey
Çok kan kaybetmemişsin, stresten bayılmış olabilir misin?
hocam stres yapmadımda kan verdikten sonra damarım aşırı şişti

Ben her kan verdiğimde bayılıyorum. Genelde 5-10 dakika içinde kafam dönmeye başlıyor. Her kan verdiğimde en az 5 dakika bir yerde oturup şekerli şeyler içiyorum ki bayılmayayım.

hocam ilk bayılma 1dk sürmüştür kalktım ayağa sonra yine bayıldım ayıldıktan sonra 15dkfa kendime gelebildim

daha önce çok kan verdim bundan fazlada verdim ilk
defa yaşadım böyle bişey

hocam stres yapmadımda kan verdikten sonra damarım aşırı şişti
O zaman bilemiyorum hocam ben olsam sonrasında bir daha kan vermem. Neden kan veriyorsunuz bu arada yanlış anlamayın böyle konulara birazcık ilgim varda.

Pek normal değil gibi, 18 olmamla geçen sene kan vermiştim, ilk seferimdi ne ben ne de orada benim gibi ilk sefer kan veren herhangi biri bayılmadı.

Bende çok fazla kan verdim ilk defa oldu böyle.

Ben her kan verdiğimde bayılıyorum. Genelde 5-10 dakika içinde kafam dönmeye başlıyor. Her kan verdiğimde en az 5 dakika bir yerde oturup şekerli şeyler içiyorum ki bayılmayayım.

Hocam bende 5-10dk içinde bayıldım ama ilk defa oldu anlamadım.

Arkadaşlar merhaba bugün 1 tüp kan verdim. Yaklaşık 10dk sonra bayıldım, beni kaldırdılar sonra tekrar bayıldım. Aileme de söyleyemiyorum bir sorun çıkar mı bu durumdan? Sabah 11 gibi kahvaltı yaptım, 3 gibi kan verdim. Bayıldıktan sonra tenim sararmış ve aşırı terlemiştim.
Ergenlik dönemimde kansızlık sorunum vardı. Doktor kan vermeyi, bana yasaklamıştı. Sizde de bu tarz bir durum olabilir. Bence acilen bir doktora danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı