Kimse doğum günümü kutlamadı

Makaleler
4
Selam dostlar, içimi dökmeye geldim. 25 Temmuz doğum günüm 18 yaşıma girdim annem babam dahil kimse kutlamadı. Sevdiğim kız da kutlamadı zaten niye kutlasın ki ama içimde ki yerini bilseydi emin olun bana karşı bu kadar sevgisiz olmazdı. Belki de onun için hiçbir şeyim ya da ne bileyim, belki de sadece onun için bir "belkiyim." Esip geçen unutulup giden. Her arkadaşımın doğum günü gelince özenle hediyeler hazırlarım kutuya onlarla olan fotoğraflarımı koyarım sevdiğimi söylerim iyi ki var olduklarını falan söylerim işte. Ben hiçbirini beklemiyordum en azından iyi ki doğdun demeleri benim için fazlasıyla yeterdi. Keşke birilerinin hayatında bir değerim olabilseydi. Sevgi görmek için gözlerine baktığımda hepsi kafasını çevirmişler. Olsun canları sağ olsun. İyi geceler, buraya kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Selam dostlar, içimi dökmeye geldim. 25 Temmuz doğum günüm 18 yaşıma girdim annem babam dahil kimse kutlamadı. Sevdiğim kız da kutlamadı zaten niye kutlasın ki ama içimde ki yerini bilseydi emin olun bana karşı bu kadar sevgisiz olmazdı. Belki de onun için hiçbir şeyim ya da ne bileyim, belki de sadece onun için bir "belkiyim." esip geçen unutulup giden. Her arkadaşımın doğum günü gelince özenle hediyeler hazırlarım kutuya onlarla olan fotoğraflarımı koyarım sevdiğimi söylerim iyi ki var olduklarını falan söylerim işte. Ben hiçbirini beklemiyordum en azından iyi ki doğdun demeleri benim için fazlasıyla yeterdi. Keşke birilerinin hayatında bir değerim olabilseydi. Sevgi görmek için gözlerine baktığımda hepsi kafasını çevirmişler. Olsun canları sağ olsun. İyi geceler, buraya kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.

İyi ki doğdun nice senelere dilerim.

Geri
Yukarı