Kimse doğum günümü kutlamadı

Selam dostlar, içimi dökmeye geldim. 25 Temmuz doğum günüm 18 yaşıma girdim annem babam dahil kimse kutlamadı. Sevdiğim kız da kutlamadı zaten niye kutlasın ki ama içimde ki yerini bilseydi emin olun bana karşı bu kadar sevgisiz olmazdı. Belki de onun için hiçbir şeyim ya da ne bileyim, belki de sadece onun için bir "belkiyim." Esip geçen unutulup giden. Her arkadaşımın doğum günü gelince özenle hediyeler hazırlarım kutuya onlarla olan fotoğraflarımı koyarım sevdiğimi söylerim iyi ki var olduklarını falan söylerim işte. Ben hiçbirini beklemiyordum en azından iyi ki doğdun demeleri benim için fazlasıyla yeterdi. Keşke birilerinin hayatında bir değerim olabilseydi. Sevgi görmek için gözlerine baktığımda hepsi kafasını çevirmişler. Olsun canları sağ olsun. İyi geceler, buraya kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Hocam sizi çok iyi anlıyorum 18 yaş gibi çok önemli belki de milyonlarca insanın beklediği önemli bir reşit olma yaşına girerken arkadaşlarının doğum gününü kutlamaması veya farklı şeyler çok kötü bir his barındırır ama belki haberleri olmamış, o gün unutmuş olabilirler. En azından arkadaşlarınız var bazı insanlar sizin yaşınızda kimsesiz bence çok üzülmeyin hayat devam ediyor bu sizin için iyi bir haberse ne mutlu size. Doğum Gününüz Kutlu Olsun Nice Yıllara😍🥰

Selam dostlar, içimi dökmeye geldim. 25 Temmuz doğum günüm 18 yaşıma girdim annem babam dahil kimse kutlamadı. Sevdiğim kız da kutlamadı zaten niye kutlasın ki ama içimde ki yerini bilseydi emin olun bana karşı bu kadar sevgisiz olmazdı. Belki de onun için hiçbir şeyim ya da ne bileyim, belki de sadece onun için bir "belkiyim." Esip geçen unutulup giden. Her arkadaşımın doğum günü gelince özenle hediyeler hazırlarım kutuya onlarla olan fotoğraflarımı koyarım sevdiğimi söylerim iyi ki var olduklarını falan söylerim işte. Ben hiçbirini beklemiyordum en azından iyi ki doğdun demeleri benim için fazlasıyla yeterdi. Keşke birilerinin hayatında bir değerim olabilseydi. Sevgi görmek için gözlerine baktığımda hepsi kafasını çevirmişler. Olsun canları sağ olsun. İyi geceler, buraya kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.
Doğum günün kutlu olsun. Şahsi görüşümdür, seçmediğim bir şeyi kutlamak baka tuhaf geliyor. Ortada bir başarı yok, o günü ben seçmedim. Dünyaya gelmeyi bile ben seçmedim. Kutluyorlarsa ailem kutlasın eğer benden memnunlarsa :D

Üzerinden çok geçmiş ama yine de yeni yaşın kutlu olsun. Belki tavsiye alırsın almazsın sen bilirsin ya da bilgisayar karşısında öylesine birisi bu yazıyı yazmış da olabilir sana kalmış, ama sakın ola ki unutma bu hayatta en önemli enn önemli kişi sensin. Merak etme senin de günün gelecek, sende sevecek ve sevileceksin. Ama asla, assla sevmediğin biriyle beraber olma seni sevmeyen birine de elinden geleni yap ama fazlasını yapma eğer ki hala karşıdan sana yaprak kımıldamıyorsa zorlama. Herkes herkesi sevmek değer vermek zorunda değil. En önemli sensin, senin de günün gelecek. Sen her zaman doğru olanı yap doğruyu savun. Ve bir gün eğer ki seversen ve bu kişinin içinde sana karşı titrek bir mum ışığının var olduğunu hissedersen, sonuna kadar git kazanmak için her şeyi yap en saf en temiz halinle.

Yeni konular

Geri
Yukarı