Kol kılları kesilmeli mi?

• Konuyu başlatan hreft
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 10B

hreft

Picopat
Daha fazla  
17 yaşındayım kol kıllarım ne aşırı uzun ne de çok kısa. Ama bana uzun geliyor çok da olmasa da rahatsız ediyor görüntü açısından. Sizce kesmeli miyim?

Sağlık açısından kılların alınması taraftarıyım çünkü kıllar terletebiliyor bu nedenle kötü kokuya yada kaba söylemiyle ter kokusuna neden olmaktadir, güzellik olarak bana göre; kıllar, mide bulandırıcı (homoseksüel birisi değilim) geliyor, toplumumuzda kıllarını aldıran erkeklere kançık, ve ya kaba söylemiyle "gay" denildiğinden dolayı kıllarını aldırdığında bu söylemlere maruz kalabilirsin, dikkate almamaya çalışın.

Dokunma pişman olursun. Gelecekte daha fazla uzarsa ve çok sinirini bozarsa lazer falan yaptırırsın ama o yaşlarda insanların dediklerine ve arkadaşlarının yaptıkları şakalara kulak asma.

Arkadaşlarım dalga geçmiyor da hatta kesme diyorlar uzun değil diyorlar ama bana uzun geliyor.

Sağlık açısından kılların alınması taraftarıyım çünkü kıllar ter kokusunu kolaylıkla yayabiliyor, güzellik olarak bana göre; kıllar, mide bulandırıcı (homoseksüel birisi değilim) geliyor, toplumumuzda kıllarını aldıran erkeklere kançık, veya kaba söylemiyle "gay" denildiğinden dolayı kıllarını aldırdığında bu söylemlere maruz kalabilirsin, dikkate almamaya çalışın.
Daha Pazartesi günü bu olayı yaşadım.
Takmamaya çalışıyorum 10 kere söylüyor.

Ağda harici bir yöntem kullanmayın.
Belirli bir yaşı geçtikten sonra maddi imkanınız da yeterse lazer yaptırırsınız. O zamana kadar ağda dışı bir yöntem sakın uygulamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı