Kol kılları kesilmeli mi?

• Konuyu başlatan hreft
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 11B
Ağda harici bir yöntem kullanmayın.
Belirli bir yaşı geçtikten sonra maddi imkanınız da yeterse lazer yaptırırsınız. O zamana kadar ağda dışı bir yöntem sakın uygulamayın.

Ağda çok uğraştırmaz mı sürekli? Sınıfımda makineyle kesen kişiler var ucu gözüküyor kılllarının bende makineyle kesmeyi düşünüyorum her ufak uzadığında keseceğim.

Bu kadar yoksa alma.

kil.jpg

Yanlış anlamanı istemem lakin yaşın gereği belki de 5 ay sonra ne gereksiz işmiş diyeceksin veya pişman olacaksın artı uğraşmak istemeyeceksin. İleride istersen alırsın şimdi pek önermem. Makineyle alırsan tüyümsü değil kılımsı görünür unutma.

Sen bilirsin ama bence kesme. Emin ol hiç kimse senin kol kıllarına dikkat etmiyor.

Biliyorum kimselerin dediğini de aldırmam zaten de beni rahatsız ediyor gözüme hoş görünmüyor o yüzden kesmeyi düşünüyorum açıkçası kararsız kaldım bir de elimin üstünde vardı biraz onları makineyle kestim hafif bileklerime kadar.

Ağda çok uğraştırmaz mı sürekli? Sınıfımda makineyle kesen kişiler var ucu gözüküyor kılllarının bende makineyle kesmeyi düşünüyorum her ufak uzadığında keseceğim.
Uçlarını küt küt bıraktığı için bence çirkin bir görüntü oluşturuyor. Yukardaki arkadaşın attığı resimdeki gibi aşırı bir kıl yoksa dokunmayın, tiksindirici bir görüntüsü yok, çevrenin de tiksindiğini düşünme :)

Ağda ilk yaparken uğraştırır ama çok daha uzun süre götürür.

Rahatsız oluyorsanız alabilirsiniz, kimse size karışamaz. Açıkçası benim böyle bir derdim olsa düzgün bir kadın kuaförüne danışırdım.

Bilindik yöntemlerde en rahatı tüy dökücü krem gibi duruyor ama kadınların jilet ve ağda kullanmasının bir sebebi vardır. Jileti hızlı olduğu için kullanıyorlar genelde. Ağda ise en mantıklısı gibi durduğu için.

Makine ile öyle ya da böyle tecrübesi olan biri olarak ben olsam makine kullanmazdım.

Uçlarını küt küt bıraktığı için bence çirkin bir görüntü oluşturuyor. Yukarıdaki arkadaşın attığı resimdeki gibi aşırı bir kıl yoksa dokunmayın, tiksindirici bir görüntüsü yok, çevrenin de tiksindiğini düşünme :)

Ağda ilk yaparken uğraştırır ama çok daha uzun süre götürür.

Peki sadece elimin üstündekileri alsam yeterli mi ben aslında bulaşmak istemiyorum çünkü uğraştırıcı oluyor.

Geri
Yukarı