League Of Legends yeni başlayanlara Herolar için tavsiye

Kontrol

Kilopat
Merhaba. Oyuna başlayalı 1 hafta oldu. Az çok bir şeyler öğrendim. Master YI ile devam edip IP kasıp hero almayı düşünüyorum. Şuan 4300 küsür IP var. Seviye 12. Ayrıca en sonunda konuşmaları kapatıp küfürleri okumaktan kurtuldum :)
  • Hangi hero gelişmem ve oyunu daha iyi kavrayabilmemi sağlar? Yoksa her hero ile aynı tecrübeyle oynanmaz mı?
  • Herolar için uygun itemleri nasıl anlarım?
  • Yeni başladığım için ne tavsiyede bulunabilirsiniz :) ?

Bence itibar puanı biriktirip, rune almanı öneririm. Zaten yeni hextech zaanatkarlık muhabbeti, iyi oynadığın oyunlardan anahtar ve kutu vererek şampiyon açmanda büyük destek oluyor. Benim zamanımda yoktu böyle kolaylıklar, bütün şampiyonları ip toplayarak açtım, bütün rune'leri aynı şekil.
Kolay şampiyonlar mevcut tabi, Master yi en büyük örneği diyebilirim. Çünkü yetenek gerektirmeyen bir şampiyon, Pantheon, Xin Zhao, Volibear, oynayabilirsin. Darius'ta kolaydı ancak son gelen yamalardan sonra Q becerisi tutturmak işkenceye döndü. Skill atma değilde direk hedefe tıklanmalı şampiyonları oynayıp kendini geliştir. Ve yapabiliyorsan ekran kilidini açarak öğren. Ben hala kitli oynuyorum açınca kaybediyorum kendimi. :)

Rune dediğin RÜN kısmı mı oluyor ? Hiç bilmeden başladım eğitim oyunlarıyla haliyle acemilik var. Şampiyondan önce rune alayım o zaman :) Peki hangilerini almam lazım :)

Merhaba. Oyuna başlayalı 1 hafta oldu. Az çok bir şeyler öğrendim. Master YI ile devam edip IP kasıp hero almayı düşünüyorum. Şuan 4300 küsür IP var. Seviye 12. Ayrıca en sonunda konuşmaları kapatıp küfürleri okumaktan kurtuldum :)
  • Hangi hero gelişmem ve oyunu daha iyi kavrayabilmemi sağlar? Yoksa her hero ile aynı tecrübeyle oynanmaz mı?

Rünü 30. Seviye olunca dizersin. Fizz al hem güçlü ve zorlanmazsın. Hemde kolay taşır kolay seviye atlarsın. Hızlı da IP kasar parasını çıkarırsın.

Rune dediğin RÜN kısmı mı oluyor ? Hiç bilmeden başladım eğitim oyunlarıyla haliyle acemilik var. Şampiyondan önce rune alayım o zaman :) Peki hangilerini almam lazım :)
Öncelikle bir şampiyon belirlemen lazım kendine, arkadaşın dediği gibi Fizz çok cambaz bir şampiyondur. Bu kadar tecrübeme rağmen karşımda olmasını istemediğim bir rakip. Fizz öğren, ona göre yetenek gücü rünleri dizmen gerekiyor. Ekle beni oyundan Rün'lerime bak.
LUClFER I harfi yerine küçük L harfi koyman lazım.

Rünü 30. Seviye olunca dizersin. Fizz al hem güçlü ve zorlanmazsın. Hemde kolay taşır kolay seviye atlarsın. Hızlı da IP kasar parasını çıkarırsın.

İş çıkışında bakarım, MASTER YI çok güzel aslında fakat nedense oyunda herkes dalga geçiyor :)
Rünün ne işe yaradığını şimdi anladım tamamdır :)

Öncelikle bir şampiyon belirlemen lazım kendine, arkadaşın dediği gibi Fizz çok cambaz bir şampiyondur. Bu kadar tecrübeme rağmen karşımda olmasını istemediğim bir rakip. Fizz öğren, ona göre yetenek gücü rünleri dizmen gerekiyor. Ekle beni oyundan Rün'lerime bak.
LUClFER I harfi yerine küçük L harfi koyman lazım.

Akşamüstü eklerim, hesap adım; Kontrolw olarak geçiyor.

Xin Zhao'da oynayabilirsin çok kolay bir şampiyon. Destek hariç her yerde oynayabilirsin orman da dahil.
Bu siteden de oynadığın şampiyona göre eşya alabilir kabiliyet doldurabilir rün alabilirsin : Xin Zhao Guide :: League of Legends Xin Zhao Strategy Build Guide on MOBAFire

Xin Zhao ve Jarven al diyenler var oyunda fakat acemilik olduğu için en kral şampiyon ile yine süper oynayacağımı sanmıyorum :) Akşam hepsinin videolarını izler neyi nasıl yapıyorlar bakarım.

Olaf da olabilir soloda kaybetmezsin. Bu arada Master Yi fazla yetenek istemeyen bir hero ondan dalga geçerler.

Bu seviyelerde Garen, Darius, Diana, Jax, Katarina, Master Yi, Nasus, Pantheon, Talon, Teemo, Tryndamare, Warwick, Xin Zhao oyamanı tavsiye ederim. Çünkü çok yetenek gerektirmeyen karakterler oldukları için ve o seviyelerde oyun taşıma özellikleri yüksek olduğu için oynarsan daha çok win alabilirsin. Bu herolarla oyunu daha rahat öğreneceğini düşünüyorum çünkü zor herolar değiller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı