League Of Legends yeni başlayanlara Herolar için tavsiye

Bugün Fizz'in W yeteneğine nerf geldi yani hasarı düştü. Yama notlarını okuman da fayda var 7.10 yaması.

Evet baya düşürülmüş de yeni başlayan biri için çok fark edecek rakamlar mı acaba? Yoksa Xin ve Jarven yada Lux seçmek mi iyi olur ? (7.10 yamasına göre)

W - Deniztaşı Zıpkın
KANAMA HASARI25/40/55/70/85 (+0,33 yetenek gücü) ⇒ 20/30/40/50/60 (+0,4 yetenek gücü)
AKTİF HASAR25/40/55/70/85 (+0,33 yetenek gücü) ⇒ 20/30/40/50/60 (+0,4 yetenek gücü)
İŞARETLENMİŞ RAKİPLERE KARŞI AKTİF HASAR75/120/165/210/255 (+1,0 yetenek gücü) ⇒ 60/90/120/150/180 (+1,2 yetenek gücü)

Evet baya düşürülmüş de yeni başlayan biri için çok fark edecek rakamlar mı acaba? Yoksa Xin ve Jarven yada Lux seçmek mi iyi olur ? (7.10 yamasına göre)

Senin seviyede fark etmez yüksek eloda ad oynarken farl eder. Sen yinede de oyna herkes sana saçma hero der report 'hack' diyenler dahi olacaktır inan bana. Olaf da aynı şekilde abartmadığın şekilde ölüme meydan okuyabilirsin.

Senin seviyede fark etmez yüksek eloda ad oynarken farl eder. Sen yinede de oyna herkes sana saçma hero der report 'hack' diyenler dahi olacaktır inan bana. Olaf da aynı şekilde abartmadığın şekilde ölüme meydan okuyabilirsin.

O zaman Fizz'i seçeyim, akşam da ilk denemesini yaparım. MID mi oynuyor bu şampiyon? Yada ne farkeder bunu da hala anlamış değilim:lanet:.

S3'te 25'e kadar Master Yi oynamıştım. 25'ten sonra da Quinn alıp solo Quinn ile Gold 5'e kadar çıkmıştım. Master Yi'yi ne zaman oynasan dalga geçerler. LoL'ün kuralı gibi birşey artık :D
Solo Quinn çok olmasa da tavsiye edebilirim. Riven, Darius, Olaf, Fizz vs. soloda ezemeyeceğin şampiyon yok Quinn ile. Ama Fizz senin için daha iyi olacaktır :)

Ad oynarsan üst koridor, Ap oynarsan orta kordior ad oynamak daha kolay ama ad nerf yedi

Şimdi nerf yedi hasarı azaldı, başına bir şey daha gelmeden akşam seçeyim :D

S3'te 25'e kadar Master Yi oynamıştım. 25'ten sonra da Quinn alıp solo Quinn ile Gold 5'e kadar çıkmıştım. Master Yi'yi ne zaman oynasan dalga geçerler. LoL'ün kuralı gibi birşey artık :D
Solo Quinn çok olmasa da tavsiye edebilirim. Riven, Darius, Olaf, Fizz vs. soloda ezemeyeceğin şampiyon yok Quinn ile. Ama Fizz senin için daha iyi olacaktır :)

Fizz son kararım, kaza bela gelmezse akşam budur.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı