Lenovo G500 Mavericks 10.9.1 Kurulumu

BIOS'tan devre dışı bırakabiliyorsanız AMD'yi devre dışı bırakın. Bunun dışında benzer ekran kartını kullanların çözümlerine bakın. GraphicsEnabler=No deneyin. Chameleon ile boot etmeyi deneyin. Deneyin yani. Sorun ekran kartında. Hackintosh bu, araştıracaksınız.

Olmadı myHack deneyin. Olmadı Niresh rehberimizi bekleyin. Ama gidip gelip aynı yerde takıldım demeyin. Biraz araştırın diğer çözümleri ve kurulumları.

Tek bir sorun kaldı onu da halledersem başarılı kuruma geçiyorum. Unibeast Maverick USB ile başlatıyorum IGPEnabler=Yes IGPlatformID=01660003 npci=0x2000 komutlarıyla kurulum ekranına geçiyorum. Kurulum tamamlanıyor. Boot0 error oldu onu da bu forumdaki açıklamalardan yararlanarak hallettim.Kurulum tamamlandı.Multibeast ile gereken yamaları yapıyorum. Kapatıp tekrar açınca klavye ve toucpad çalışmıyor. Kurulum sırasında ikisi de çalışıyordu. Multibeast kurduktan sonra oluyor bu hata Multibeast'ten neleri yükleyip neleri kaldıracağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Unibeast ile Maverick kurdum. Multibeast'tan EasyBeast veya DSDT Free kurunca Mavericks kilitleniyor. Klavye ve Touchpad çalışmıyor. Temiz bir kurulum için neyi seçmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maverick 10.9.1 imajı ile ve de ünibeast ile de sorunsuz kurulum yapıyorum. Hiçbir şekilde başlangıçtan maverick boot edemedim. USB yi çıkarınca direkt Windows açılıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı