Lenovo G510 laptopta macOS kurulumu sonrasında internete bağlanılmıyor

Ayrıca bu modelde BIOS'ta whitelist var.
Her Wi-Fi kartı uymayacak yani. Bunu kaldırmanız zor. Onun yerine USB WiFi (Asus N10) öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca bu modelde BIOS'ta whitelist var.
Her Wi-Fi kartı uymayacak yani. Bunu kaldırmanız zor. Onun yerine USB WiFi (Asus N10) öneririm.
Pekala hocam bakacağım, bir de Bluetooth açık olmasına rağmen hiçbir şeyi görmüyor. Nasıl bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz?
Hocam keşke ilk donanımlara bakıp sonra kurulum yapsaydınız. Tam emin olmamakla birlikte o cihazda Atheros'un bir Wi-Fi kartı vardı sanırım.
Evet hocam olabilir, sıkıntı yok sürümü değiştirebilirim. Dediğim gibi 2 bilgisayarım var. Peki hangi sürüm uygun olur benim için?

Pekala hocam bakacağım, bir de bluetooth açık olmasına rağmen hiçbir şeyi görmüyor. Nasıl bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz?
Wi-Fi kartının içinde BT'de bulunuyor. Wi-Fi kartı uyumsuz olunca BT'de yok.

Pekala hocam bakacağım, bir de bluetooth açık olmasına rağmen hiçbir şeyi görmüyor. Nasıl bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz?
MacOS'un Wi-Fi kartına native olarak desteği yoksa gerekli kextlerle tanıtmadan Wi-Fi de Bluetooth da kullanılamaz. Eğer Wi-Fi kartı uyumlu değilse zaten yapacak bir şey yoktur.

Geri
Yukarı