Lenovo Thinkpad E15 vs Monster Abra v21.2.2

npr

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar. Öncelikle söylemeliyim ki yazılım üzerine çalışıyorum, oyun falan fazla aram yok. Lenovo'yu 25 bin TL'ye bir tanıdıktan alacağım, ikinci el, henüz bir sene garantisi var (512+ 2 TB SSD, 32 GB RAM). Monster'a bakış aralarında 3 bin TL fark kalıyor. Ne yapmam konusunda kararsızım, ürünleri incelemeniz için aşağıya bırakıyorum.

Monster Abra V21.2.2

Lenovo Thinkpad E15

Herkese merhaba, arkadaşlar. Öncelikle söylemeliyim ki yazılım üzerine çalışıyorum, oyun falan fazla aram yok. Lenovo'yu 25 bin TL'ye bir tanıdıktan alacağım, ikinci el, henüz bir sene garantisi var (512+ 2 TB SSD, 32 GB RAM). Monster'a bakış aralarında 3 bin TL fark kalıyor. Ne yapmam konusunda kararsızım, ürünleri incelemeniz için aşağıya bırakıyorum.

Monster Abra V21.2.2

Lenovo Thinkpad E15

Monster roket sesinde oyun oynamak istiyorsanız olur.

Monster Abra V21.2.2

Lenovo Thinkpad E15

Eğer yazılımdan soğumak, bilgisayardan tiksinmek istiyorsan Monster alabilirsin. Yok işimi görsün diyorsan Lenovo al.

Monster Abra V21.2.2

Lenovo Thinkpad E15

Daha önce i7 1165G7 işlemciye sahip delin aynı şekil bir premium laptopunu kullanıyordum. Bu işlemciden uzak durun lütfen bende yazılım sektöründeyim ve bu işlemcinin performansı çok düşük asla alınmaz ve acayip ısınıyor sonra da kendini 0,39 GHz'ye sabitliyor ağır yazılımlarda falan asla alınmaz. Thinkpad kısmına gelirsek bu laptop yazılımcılardan ziyade Linux kullanan kişiler için daha uygun Windows için önermem daha önceden kullanmıştım Linux'ta özel optimasyonları falan var eyvallah ama windowsda o fiyatı hak etmez ben şahsen Full Linux kurarak kullanmıştım Thinkpad konusunda da karar sizin. Ama 1165G7'den uzak durmanızı tavsiye ediyorum tekrar. Ve monstarı da tavisye etmem.

Geri
Yukarı