LG G3 (32GB) mi? Sony Xperia Z2 mi?

Kral™

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben birkaç ay sonra telefon almayı düşünüyorum ama LG G3 (32 GB) ve Sony Xperia Z2 arasında kaldım. Sizce hangisini alsam sıkıntı yaşamam ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera, oyun performansı, dayanıklılık ve batarya ömrü istiyorsanız Z2.
Ekran parlaklığı güzel olsun, oyun oynamam, sosyal medyada takılırım, batarya çok önemli değil diyorsanız G3.

LG G3 kullanmış biri olarak önermiyorum. Ekran çözünürlüğü 2K olduğu için performans ve şarj düşüklüğü mevcut. Z2 daha iyidir ve dayanıklıdır. Ekranın 2K olması da insan gözüyle anlaşılmaz.

Bu ikisi arasından Xperia Z2 benim tercihim olurdu fakat Asus Zenfone 2 yakın zamanda satışa sunulacak. Asus Zenfone 2'yi de düşünebilirsiniz.

Sony Xperia Z2 almalısın performans ve kamera olarak bir adım önde ama Lg G3' de kötü değil yanlış anlama. Lg G3 şarj ve oyun performansı pek tatmin etmeyebilir.

LG G3 kullanıyorum yüksek seviyeli bağzı oyunlarda ufak kasmalar oluyor eğer çok oyun oynayacağım diyorsanız almayın Z2 daha iyi bir tercih olur ama çok yüksek seviyeli oyun oynamıyorsanız G3 öneririm.(Z2 tasarım olarakda bana göre kaba duruyor ve ekran çerçevesi fazla.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı