Sony Xperia z2 mi yoksa LG G3 mü ?

Sony Xperia z2 mi yoksa LG G3 mü ?

• Oy verenlerin toplamı
    25
Daha geçen Akif Z1 ile havuza girdi. Bir sorun olmadı. Risk tabii. İspatlayamazsın ki kullanıcı hatası derler. Hangi suya soktuğunu nasıl ispatlayacaksın ? Garanti koşullarında bahsedildiği gibi suya sokarsan ve su alırsa yapmak zorundalar. Tabii ispatlamak şartıyla dediğim gibi.

lg g3 2k (quad hd) ekrana sahip olduğundan dolayı oyun vs. grafik işlemcisini kullanan uygulamalar fazladan yük bindiriyor ve ısınma , yavaşlama (oyunlardaki akıcılık) gibi sıkıntılar oluyor.Ayrıca 3000 mAh pilin hızlı tükenmesine sebep oluyor.

Xperia Z2 de ise 4k video çekimde fazladan ısınma sorunları var (cihaz video çekimini durdurmanızı istiyor)

Bana göre 2k ekran piyasaya biraz fazla erken çıktı , o yüzden Z2 diyorum

4K çekim 5 dakika tahammül edilecek düzeye getirilmiş. Güncellemelerden önce çok kısa sürede o noktaya geliyordu. 4K çekim de bence erken bir teknoloji.

G3 ile ilgili yorumlar gelmeden önce G3 de öneriyordum ancak Z2'yi daha çok tavsiye ediyorum şimdi. 2K ekran ile ilgili sorunlar var. Tamam ekran güzel ancak donanım olarak sıkıntılar var ve batarya dezavantajı getiriyor bu ekran. Isınma problemleri kullanıcılardan mı telefondan mı bilmiyorum ancak çok sayıda yorum aldık ısınma konusunda.

Z2 öneriyorum LG G serisini hiç sevmemişimdir logosunun altta oluşu, yatık oyun oynarken sağda bir slot oluşması falan gıcığıma gidiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı