LG G3 mü İphone 6 mı?

Bükülme haberlerinin de suyu çıktı, her yeni bir apple çıktığında ertesi gün büküldü, kırıldı diye haberler çıkıp duruyor. Benim ilk apple telefonum iphone 4 idi. Telefonun arkası ve önü cam olduğu halde defalarca düşürdüm en ufak kırılma, çatlama olmadı. Sadece metal kısmında ezilmeler oldu, o da normal, her cihazı düşürünce olacak şey. Birazda teknoloji ürünleri şans işi, değişiyor kişiden kişiye :)
Bence bütçen yeterli ise iphone 6 alabilirsin, en az 3 sene sorunsuz kullanırsın.

Apple'ın servisi çok iyi, cihazda sorun yaşarsan tamir olayı yok, genellikle yeni cihaz gönderiyorlar :)

Sürekli telefon değiştirme nedenimizin mevcut telefonun ihtiyacımızı karşılayamadığı için olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu bağlamda Samsung(Lg de olabilir) ve İphonenin üç nesil öncesine gidelim ve birer tane S2 ve 4S satın aldığımızı düşünelim ve günümüzde bu iki telefondan hangisini kullanıyor olmak istediğimiz sorusunu kendimize soralım. Açıkçası ben S2 ile gezmek istemezdim. O yüzden İphone almalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı