LG G4 mü iPhone 6 mı ?

Doğru yola yavaş yavaş geçiyorsun.
Bak güzel kardeşim, biz senle böyle konuşamıyoruz. Senle telefonda konusalım olmaz mı? Yani çok sinir bozucu ve saygısızca konuşuyorsun. Ben beğenmediğimi her zaman söylüyorum. Ama arkadaşın dediği gibi test ortam çok verimli olmayabilir. Ben de oraya isnaden dedim zaten.

Iphone 6 kullandım ve elimde kastı. Tabi ben multitasking özelliğini kullanan birisiyim. Bu yüzden ıphone 6 bana gelmiyor eksik kalıyor. Donanımın eksik olduğunu hissediyorum kullanır iken. Bak kasma diyor isen ben s6 edge modelinin hiç güncellenmemiş halini'de kastırdım ama güncellenmiş hali kasmıyor. Yani sorunları samsung düzeltmiş. G4 modelini'de kullandım ve güncellenmemiş s6 modelinden hızlı idi ama kasma asla yoktu. Neyse uzatılmasında ayrıca ıphone 6 daha çok ısınıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar boşuna dil dökmüşsünüz. LG G4 veya iPhone 6 takılan telefonlar değil. Sanırım G4'ü incelerken yazın ortasında ve sıcak ortamda incelediği için öyle bir mesaj yazmış. Havalar aşırı sıcak olduğu için telefondaki ısı artıyor ve ısıya orantılı olarak şarj ve performans düşüklüğü yaşanabiliyor. İkisi de güzel ve tatmin edici telefonlar. Benim tavsiyem, Android işletim sistemine alımışsanız ve G4 hoşunuza gittiyse onu tercih etmeniz. Ama iPhone 6'yı beğendiyseniz, insanların gözünde havalı olmak istiyorsanız ve iOS işletim sistemi deneyimi yaşamak istiyorsanız, oyunları ve uygulamaları Android'den önce yükleyip bitirmek ve oynamak istiyorsanız ve çok az daha uzun bir süre kullanayım diyorsanız iPhone 6 diyorum. Ancak fiyatları G4'e göre çok tuzlu. LG G4 şuan f/p baz alındığında fiyat olarak iyi. Tavsiyem iPhone 6 alacaksanız 64 GB'lık almanız ve elinizi çabuk tutmanız çünkü ek vergi kapıda.

Vodafone takstile alcaktım G4 yapmadılar bana. Hazır kart oldugum ıcın yenı gecıtm bıde vodafona puan falan yokmus yapmadılar. Bende bırıktırıyorum suan parayı. Nakit alcam G4 alırsam inşallah pişman olmam. Bide bu telefon fıyatları artcak dıyorlar. Artmadan alırım ıPhone 6 ve G4 arasında bakalım hangısını alcam gonlum G4'den yana. Yorumyazan herksın yorumunu okudum. Allah razı olsun. G4 alcam gibi cok sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı