LG G4 mü iPhone 6 mı?

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 2 yıldır iPhone 5 kullanıyorum ve artık telefonumu değiştirmek istiyorum. Bunun en büyük sebeplerinden birisi artık ekranının küçük gelmesi ve biraz olsun yavaşlamaya başlaması ve pil ömrü. iPhone 6 almayı düşünüyordum 2 yıldır iOS kullanan biri olarak fakat LG G4 çok hoşuma gitti. Ekranı olsun, özellikle kamerası. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ikisi arasında seçim yapmak kullanıcının ihtiyaçlarına ve beklentilerine kalmıştır. Nasıl bir telefon istiyorsunuz?

İos tarafının seni hapse alıp kolay gibi göstermesini seviyor isen ıphone 6 al. Mutitasking istiyor sien kesinlikle g4 al. Hiç bir ıphone o yönde iyi değil. En iyi kamera g4 modelinde. En iyi ekran g4 modelinde ve ıphone 6 yanına bile yaklaşamaz. Doğru olan şu ıphone 6 modeli orta seviye telefonlar ile ekran kalitesi aynı. Pİl gücü olarak g4 daha iyi. Isınma konusunda g4 ıphone 6 modelinden daha serin çalışıyor. Yani ıphone 6 daha sıcak çalışıyor. Performans olarak g4 kesin üstün zaten. Ben g4 tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı