LGS'ye 28 gün kala nasıl bir yol izlenmeli?

Hocam başka bir yerde okuduğumda son 2 3 gün çalışmayın daha çok kafa karıştırır demişlerdi, doğru mu?

Sayısalda pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. En zor dedikleri Özdebir denemesinde 19 matematik 18 fen yaptım.

Son 2 gün çalışmayın isterseniz. Ben son gün çalışmadım kafamı dinlendirdim.

Hocam başka bir yerde okuduğumda son 2 3 gün çalışmayın daha çok kafa karıştırır demişlerdi, doğru mu?

Sayısalda pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. En zor dedikleri Özdebir denemesinde 19 matematik 18 fen yaptım.

Şahsen kafa karışıklığı olacağını düşünmüyorum cevremdeki hatta sınıftaki arkadaşlarım son gece test çözüp yatacağını söylüyolardı tavisyem LGS günü deneme çözüp 10 gibi yatman.

Deneme çok da zafer sarhoşluğu yaratmasın 350 aldıydım denemeden sonra sınavda 291 aldım şu an imam hatipteyim. :D (imam hatip pişmanlıktır bu arada, sakın ola da gitme imam hatipe.)

Şahsen kafa karışıklığı olacağını düşünmüyorum cevremdeki hatta sınıftaki arkadaşlarım son gece test çözüp yatacağını söylüyolardı tavisyem LGS günü deneme çözüp 10 gibi yatman.

Mantıklı hocam sağ ol.

Beni açıkçası rahatlatmıştı biraz. O gün kafamı boşaltıp hayallerimi gözden geçirip bilgisayarda çizim yapıyordum.
Lgs'den 3 gün önce tuttuğum futbol takımının final müsabakası var gitmeyi planlıyorum🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı