LGS'ye son 3 gün

Hocam siz kaç puan aldınız.

Ben çok önce girmiştim. Çok hatırlamıyorum ama 450 civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. 0 çalışmıştım ama onu hatırlıyorum :D. Ama iyi oldu yakınımda güzel bir Anadolu lisesine gitmiştim. İnşallah bu yaz Marmara üniversitesinden Elektrik Mühendisi olarak mezunum.

Ben çok önce girmiştim. Çok hatırlamıyorum ama 450 civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. 0 çalışmıştım ama onu hatırlıyorum :D. Ama iyi oldu yakınımda güzel bir Anadolu lisesine gitmiştim. İnşallah bu yaz Marmara üniversitesinden elektrik mühendisi olarak mezunum.

Başarılar.

Ben çok önce girmiştim. Çok hatırlamıyorum ama 450 civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. 0 çalışmıştım ama onu hatırlıyorum :D. Ama iyi oldu yakınımda güzel bir Anadolu lisesine gitmiştim. İnşallah bu yaz Marmara üniversitesinden Elektrik Mühendisi olarak mezunum.
Konudan bağımsız, YKS'ye gireceğim bu sene Marmara Üniversitesi nasıl, önerir misin?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 5 Haziran'da yani 3 gün sonra LGS var bende bu yıl gireceğim ve çok heyecanlıyım. Peki siz nasılsınız arkadaşlar hazır mısınız?

Az bir bilgin varsa ve birazcık çalıştıysan kolay ve rahat geçer fazla stresli olmayın bu arada LGS'ye geçen sene girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı