Limitli laptop saçmalığı

Bundan sonrasını okumaya gerek yok bence.
Monster firmasına karşı art niyetim yok. Hatta bu sitede daha önce çok kez omen ve hp yi kötüledim (kanıtlarıyla) onun harici konu açmıstım tüm lqptopların kötü olduğu , hepsinin abartı olduğu hakkında.
Yani taraflı değilim.

Minimum test durayion 10 dk olmalı. O yuzden o 23 multi yi degerlendirmeye almadım.

@ahmetusta0 cihazın sahibi bakır boruyu çıkartıp geri taktığı için test yapamıyor, macun olmadığı için değişmemiş sürdüğü zaman haber veririm tekrar test eder kendisi.

Önemli olan limitli olması değil bu arada önemli olan limitin kaldırılabilir olması. HP cihazlarda EC olduğu için kalkmıyor diğer firmalarda çoğu cihazında kalkıyor ama.

Monster firmasına karşı art niyetim yok. Hatta bu sitede daha önce çok kez omen ve hp yi kötüledim (kanıtlarıyla) onun harici konu açmıstım tüm lqptopların kötü olduğu , hepsinin abartı olduğu hakkında.
Yani taraflı değilim.

Minimum test durayion 10 dk olmalı. O yuzden o 23 multi yi degerlendirmeye almadım.
Oyun içi sıcaklığı çok iyi cihazın, valorantta 70w 70 derece cihaz.

@ahmetusta0 cihazın sahibi bakır boruyu çıkartıp geri taktığı için test yapamıyor, macun olmadığı için değişmemiş sürdüğü zaman haber veririm tekrar test eder kendisi.

Önemli olan limitli olması değil bu arada önemli olan limitin kaldırılabilir olması. HP cihazlarda EC olduğu için kalkmıyor diğer firmalarda çoğu cihazında kalkıyor ama.
Testi bekliyor olacağım. Dediğim gibi monster eğer 150w sabit veriyorsa bu cidden süper.
Art niyetim yok hiç bir firma hakkında.

Testi bekliyor olacağım. Dediğim gibi monster eğer 150w sabit veriyorsa bu cidden süper.
Art niyetim yok hiç bir firma hakkında.
Ama hocam şöylede birşey var forumda inanılmaz bir monster düşmanlığı var bunun temel sebebide zamanında insanların aldıkları clevo kasalar yani clevo kasalar yüzünden güzelim tonfang yada msı kasalar kötüleniyor biz bunu savunuyoruz.

HP haterları doluşacak hissediyorum. 😀

Kullandığım cihaz limitli olmasına rağmen performans kaybı yaşamıyorum şahsen. İşlemcinin limitli olmasına çok önem verenler şahsen GTX 1650 takabilirler modellerine. Limitsiz işlemcileriyle RDR2 GoW gibi AAA oyunlarda 20-30 FPS ile oynasınlar.
Artık elimde kanıtı da var. Valla elimden kaçamazsın.

Diğer mesajlara cevap vermeye gerek yok. Araştırıp gelen zaten bahsi geçen konuları anlar.

Artık elimde kanıtı da var. Valla elimden kaçamazsın.

Diğer mesajlara cevap vermeye gerek yok. Araştırıp gelen zaten bahsi geçen konuları anlar.

Cihazda limit olmadığını mı iddaa ediyorum? Anlamadım gerçekten beni niye etiketledin diğer konuya? 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı