Logitech Driving Force GT vs Rampage V-902

Fatih Terimci

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Benim bir direksiyon seti hayalim çok uzun zamandır var. Bütçe konusunda maksimum 4.500 TL'ye çıkabilirim. Fakat bu konu hakkında bilgili değilim çevremde bilgili olan da yok. Uzun araştırmalarımdan sonra F/P olarak 2 ürünün söz sahibi olduğunu gördüm. Bunlardan biri Logitech Driving Force GT biri de Rampage v-902. bir tarafta Rampage al sıfır ürün keyfine bak diyenler, diğer tarafta Logitech al oyundan keyif alırsın diyenler var. Ne yapmalıyım ve önerdiğiniz başka bir direksiyon seti var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Benim bir direksiyon seti hayalim çok uzun zamandır var. Bütçe konusunda maksimum 4.500 TL'ye çıkabilirim. Fakat bu konu hakkında bilgili değilim çevremde bilgili olan da yok. Uzun araştırmalarımdan sonra F/P olarak 2 ürünün söz sahibi olduğunu gördüm. Bunlardan biri Logitech Driving Force GT biri de Rampage v-902. bir tarafta Rampage al sıfır ürün keyfine bak diyenler, diğer tarafta Logitech al oyundan keyif alırsın diyenler var. Ne yapmalıyım ve önerdiğiniz başka bir direksiyon seti var mı?

Logitech tabii ki Rampage de motor yok yay var, direksiyon otomatik ortaya topluyor hiçbir olayı yok Snopy'nin 900 derecesi gibi. Logitech ise motoru var.

Rampage tamamen boş bir ürün. DFGT'de çok iyi sayılmaz aslında ama arkadaşın dediği gibi en azından Force Feedback için motoru var. Bana soracak olursan bir miktar daha para biriktirip en azından G27 veya G29 alman. Zaten ikinci elleri 4500 den çokta uzak sayılmaz bu modellerin. Çok çok 1000 tl falan bir ek ücret koyabilirsin. O yüzden bir miktar daha para biriktirmeye çalış. O kadar parayı veriyorken en azından başlangıç seviyesi bir ürün almış ol.

Logitech al, dişli sesi DFGT'de biraz fazla var ama kulaklık takarsan duymuyorsun bile, kulaklığın yoksa da o sese zamanla kulağın alışıyor zaten.

Rampage tamamen boş bir ürün. DFGT'de çok iyi sayılmaz aslında ama arkadaşın dediği gibi en azından Force Feedback için motoru var. Bana soracak olursan bir miktar daha para biriktirip en azından G27 veya G29 alman. Zaten ikinci elleri 4500'den çok da uzak sayılmaz bu modellerin. Çok çok 1000 TL falan bir ek ücret koyabilirsin. O yüzden bir miktar daha para biriktirmeye çalış. O kadar parayı veriyorken en azından başlangıç seviyesi bir ürün almış ol.

G27 ve G29 modellerini 2. el ürünlerini inceledim. Dediğin gibi 1000 TL bir fark bulunmakta fakat çok kararsızım.

Bu arada fiyat konusunda bilgin yoksa arkadaş daha bu akşam ikinci el DFGT modelini 2000 TL'ye aldı tertemiz alet.

Yeni konular

Geri
Yukarı