Logitech G430 vs G230 hangisini almalıyım?

batuh007

Hectopat
Yer
İzmit, Turkey
Merhaba arkadaşlar ben başlıktada belirttiğim gibi bu iki kulaklık arasında kaldım. Anakartım Msı z97 gaming 5 ve g430'un kendi ses kartı var. Oysaki benim anakartımda gayet iyi bir ses kartı var ama g230'un ses kartı yok. Bunun yanı sıra g430'da 7.1 surround gibi ekstra özellikler varken g230'da yok. Sizce hangisi tercih etmeliyim yada aynı fiyattaki kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi Forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
G430'a paranız yetiyosa, G430 alın. Sizinde dediğiniz gibi anakartınızda ses kartı var. Size daha iyi ses deneyimi sunar emin olun.

Eğer bütçenizde sıkıntı yoksa G430 almanızı öneririm. Bende hem G230 hemde G430 var. G230'da hiç ses ayarı veya mic ayarı yapamıyorsunuz yani frima ne ayarladıysa sizde onu kullanıyorsunuz ama G430'da hem ses kaliteli hem de yazılımı oldukça kullanılışlı. Ben şahsen G230'dan G430'a geçince ses kalitesini baya beğendim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı