LoL Düşük FPS sorunu

ahmetongl

Decapat
CS:GO'da 300 FPS alırken LoL'de 100 FPS'yi zor görüyorum sebebi nedir?
Sistemim; RX 570 4 GB, AMD Ryzen 5 2500X, 8 GB RAM 3000MHz, 650W 80+ PSU, ASUS B450M-K Anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da 300 FPS alırken LoL'de 100 FPS'yi zor görüyorum sebebi nedir?
Sistemim; RX 570 4 GB, AMD Ryzen 5 2500X, 8 GB RAM 3000MHz, 650W 80+ PSU, ASUS B450M-K Anakart.

Freesync açık mi kontrol edin , amd control center kısmından kartınızın chill mode olup olmadığına bakın. yada oyunun exesini ekleyip profili sıfırlayın. Ayrı olarak oyunu açınca fan hızlanma ısı yükseklığı mevcut mu? SpeedFan ile bir kontrol edin Cpu-z programi ile de oyun açıkken işlemci v.b kontrol edip ekran görüntüsü olarak bize atın.
ayrı olarak eğer uzun süreli bir sorunsa driverin bir alt surumunu WHQL olanını deneyin. beta sürüm rica ediyorum olmasın

Grafik ayarları CS:GO'da nasıl LOL'de nasıl?
Lol ultra, CS:GO en düşük ayarlar. Ancak lolde en düşüğü alsam bile 150 üstü göremiyorum.
Freesync açık mi kontrol edin , amd control center kısmından kartınızın chill mode olup olmadığına bakın. yada oyunun exesini ekleyip profili sıfırlayın. Ayrı olarak oyunu açınca fan hızlanma ısı yükseklığı mevcut mu? SpeedFan ile bir kontrol edin Cpu-z programi ile de oyun açıkken işlemci v.b kontrol edip ekran görüntüsü olarak bize atın.
ayrı olarak eğer uzun süreli bir sorunsa driverin bir alt surumunu WHQL olanını deneyin. beta sürüm rica ediyorum olmasın
Freesync açık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı