LoL'de nasıl daha hızlı rank atlarım?

Winnkan

Centipat
Daha fazla  
Selam,

TR'de ilk hesabımda plat ligine kadar çıkmıştım, ondan sonra ise hesabım küfürden ban yiyince (şu an daha sakin bir insanım 🤣) arkadaşımın hesabında oyuna devam ettim. Fakat arkadasımın hesabı birkaç sezon gümüş eloda kalmış ve ne kadar iyi oynasam da hesap Silver 1'den daha fazla yükselemiyor. (Ya başkası trollüyor, ya kötü oynuyor ne kadar gank atsam ve kill almasına yardım etsem dahi)

Bu yaşanınca EU West'de kendime hesap kasmak istiyorum. Normalde oyun bilgim iyi ve Orman mainim, totem atmayı, zamanında nerede olmam gerektiği vs. biliyorum. Fakat arkadaşımın hesabında rank atlayamadığım için burada da aynısı olur gibi bir düşünce var.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Hocam işin sırrı ne kadar oyuna odaklanmak, sakin kalmak ve iyi oynamak olsa da maalesef takım her zaman şans işidir. Bilerek trolleyen ya da çok kötü oynayan kişilerle neredeyse asla oyun kazanamassınız. Tek/Çift dereceli için önerim çok iyi bir duo bulmanız ve oyunu kontrol edecek yerlerde oynamanız(biriniz mutlaka Jungle geçmeli). Biriniz AP ise diğeriniz AD olmalı ya da biriniz Frontline alıyorsa diğeriniz arkadan hasar verebilecek şampiyon almalı gibi sinerjik kombolar düşünebilirsin. Esnek kasacaksanız da tavsiyem maalesef 5 kişi bulmanız herkesin main olduğu lane de oynaması olacaktır. Diğer türlü tek başına tek/çift girip kasmak artık şans işine dönüşüyor.

Hocam işin sırrı ne kadar oyuna odaklanmak, sakin kalmak ve iyi oynamak olsa da maalesef takım her zaman şans işidir. Bilerek trolleyen ya da çok kötü oynayan kişilerle neredeyse asla oyun kazanamassınız. Tek/Çift dereceli için önerim çok iyi bir duo bulmanız ve oyunu kontrol edecek yerlerde oynamanız(biriniz mutlaka Jungle geçmeli). Biriniz AP ise diğeriniz AD olmalı ya da biriniz Frontline alıyorsa diğeriniz arkadan hasar verebilecek şampiyon almalı gibi sinerjik kombolar düşünebilirsin. Esnek kasacaksanız da tavsiyem maalesef 5 kişi bulmanız herkesin main olduğu lane de oynaması olacaktır. Diğer türlü tek başına tek/çift girip kasmak artık şans işine dönüşüyor.
Bunuda yapmayı denedim fakat uzun süreli birlikte oynayabileceğim insan bulamıyorum.
Daha doğrusu geçenlerde 5 kişi girdik 3 ü trakyalı arkadaş vardı. Hayatımda bu kadar güzel 3 oyun oynamadım. Adamlar moral bozmuyor ve yerinde ciddi oynuyor. Support desen zamanında yanımda oluyor fakat adamlar sadece Pazar günü giriyor.

Arkadaşının hesabı elohell e düşmüş olabilir rank atlayamaman normal sıfırdan hesap açtığınız zaman böyle bir sorun olmayabilir rahat rahat kasarsınız.

Geri
Yukarı