LoL'e başlamak için arkadaş arıyorum

Ya sustur all çekiyorsun oynuyorsun oyununu bu arkadaşlar biraz içerlemiş oyuna aman aman bir şey yok birçoğu da oynamamış kişilerdir. TR'de algı oluştu bu oyuna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınıza gokalafın sihirli mixlerini önerebilirim :D bu arada bende 6 yıldır LoL oynuyorum hayatımda geçirmediğim downupı bu oyunda geçirdim.

Hocam başla Terraria ve stardewa boş ver hayatını karartma ya bütün forum birleşiriz ama sana bu kötülüğü yapmayız!

Ben önceden LoL oynadığımda toksik insanları takmıyorum LoL'ü sadece eğlenceli diye oynuyorum yoksa benim rank kasmak gibi derdim yok.

Nasıl yani anlamadım? Eğer yardım edersen sevinirim.

LoL çok bağımlılık yapan bir oyun, ayrıyeten eğer oyunu Türkiye de oynarsan hem bağımlısı olup hem de oldukça kötü bir ortamda bulunacaksın. Çünkü LoL'ün Türkiye sunucusunda anneni babanı boş ver Allah'a ve Atatürk'e küfür ediliyor. Ama eğer dersen ki, "ben bağımlısı olmam günde 1-2 maç belki atarım belki atmam eğlence için girmek istiyorum" o zaman batı Avrupa sunucusunda başlaman en iyisi olacak :)

Ya sustur all çekiyorsun oynuyorsun oyununu bu arkadaşlar biraz içerlemiş oyuna aman aman bir şey yok birçoğuda oynamamış kişilerdir TR de algı oluştu bu oyuna.

Bence de biraz algı var LoL'e karşı.

Hocam o kadar indirdim gördüm oyundaki terörü. Tecrübeli biri söylüyor bunları :). Her oyunu oyna ama LoL olmaz.

Ben önceden oynadım zaten ama tekrar başlıyıp biraz daha iyi ve yanımda LoL bilen birisini istiyorum sadece.

LoL çok bağımlılık yapan bir oyun, ayrıyeten eğer oyunu Türkiye de oynarsan hem bağımlısı olup hem de oldukça kötü bir ortamda bulunacaksın. Çünkü LoL'ün Türkiye sunucusunda anneni babanı boş ver Allah'a ve Atatürk'e küfür ediliyor. Ama eğer dersen ki, "ben bağımlısı olmam günde 1-2 maç belki atarım belki atmam eğlence için girmek istiyorum" o zaman batı Avrupa sunucusunda başlaman en iyisi olacak :)

Zaten öyle yapmayı düşünüyorum hadi Avrupa sunucuları olmadı TR serverına gider herkesi mutelerim ama sadece yanımda yardım eden birisini istiyorum o kadar.

Bence de biraz algı var LoL'e karşı.

Ben önceden oynadım zaten ama tekrar başlıyıp biraz daha iyi ve yanımda LoL bilen birisini istiyorum sadece.

Zaten öyle yapmayı düşünüyorum hadi Avrupa sunucuları olmadı TR serverına gider herkesi mutelerim ama sadece yanımda yardım eden birisini istiyorum o kadar.

Tamam hocam gel birlikte oynayalım, 5-6 yıldır bu oyundayım sana yardımcı olurum.

Geri
Yukarı