Lucifer Michaelson hakkında ne düşünüyorsunuz?

600k abone olmasına rağmen bu kadar etkileşim toplaması konusunu tebrik ediyorum. Sosyal medyanın hilesi zaten çoktan çözüldü. Disslike denilen bir buton artık çalışmıyor. Clickbait çalışmıyor. Cinsellik ve Dinden prim kasıyorlar. Kendisi zengin olsa da YouTube'dan kazandığını düşünüyorum. Milyoner adamın YT'de düzenli Shorts atacağını sanmam.
Troll olduğu için böyle. YouTube'dan bu kadar kazanması pek mümkün değil açıkçası.

Troll olduğu için böyle. YouTube'dan bu kadar kazanması pek mümkün değil açıkçası.

Hocam sorun burada bunlara yüz göstermemiz. Adam zaten bizden nefret etmemizi istiyor, neden gidip ona istediğini yapıyoruz ki. Atacaksınız telefonu yatağınıza devam edeceksiniz. Her videoya kalp + yorum atarsanız zaten istediğini vermiş oluyorsunuz. Adam gerçekte belki çok muhafazakar, saygın bir insandır. Nereden biliyorsunuz ki?

Bu insansı varlık hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Ben kendi fikrimce hayatı sadece paradan ve kadınlardan ibaret sanan birisi. Bazen doğru konuştuğu zamanlar oluyor ama %80 gereksiz konuşuyor. Tek istedikleri sadece ilgi ve bu ilgi onlara daha çok para kazandırıyor. Adamın videolarını izleyenler %80 nefret ediyordur. Acaba bu sefer nasıl saçmalamış diye meraktan izlenme ve ilgi verdikleri gerçektir.

Hayatında sadece paraya ve kadınlara önem veren bir insanımsı için ne söylenebilir ki? Sokaktaki insanlara afedersiniz azdıran enerji içeceği veren birinden ne beklenir. Hayat tavsiyesi istiyorsanız Batu Z izleyin. İkisi de benziyor ama en azından Batu'nun yaptığı bir şeye benziyor, tavsiye falan veriyor.

Hocam sorun burada bunlara yüz göstermemiz. Adam zaten bizden nefret etmemizi istiyor, neden gidip ona istediğini yapıyoruz ki. Atacaksınız telefonu yatağınıza devam edeceksiniz. Her videoya kalp + yorum atarsanız zaten istediğini vermiş oluyorsunuz. Adam gerçekte belki çok muhafazakar, saygın bir insandır. Nereden biliyorsunuz ki?
Türk milletinin başka izlediği güzel bir şey olmadığı için izliyorlar. Kim sevmiyor ki Türkiye'de? Şu durumdayken bize gösterilen bu hayatı insanlar izleyecek tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı