Lucifer Michaelson hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam 1-2 hafta önce kendisine neden böyle bir tabir kullandığını açıkladı ama bu, kelimenin anlamını değiştirmez. Hakaret hakarettir.

Adı lucifer lakabı o. olan üstelik haç kolyesi takıp zinadır küfürdür her türlü günahı işleyip utanmadan din üzerinden prim kasıyor. Harbiden nasıl kafa anlayamadım. Batu Z denilen herifte her geçen gün bu adama benzemeye başladı. Batu'nun ilk videolarına bakarsanız gayet iyi düzgün videolarla gençlere tavsiyeler veren işinde gücünde biriydi. Artık sabah 6'da okula mı gidiyorsun videoları çekiyor. Para insanı bu kadar mı değiştirir be.

Adı lucifer lakabı o. olan üstelik haç kolyesi takıp zinadır küfürdür her türlü günahı işleyip utanmadan din üzerinden prim kasıyor. Harbiden nasıl kafa anlayamadım. Batu Z denilen herifte her geçen gün bu adama benzemeye başladı. Batu'nun ilk videolarına bakarsanız gayet iyi düzgün videolarla gençlere tavsiyeler veren işinde gücünde biriydi. Artık sabah 6'da okula mı gidiyorsun videoları çekiyor. Para insanı bu kadar mı değiştirir be.

Batuyu severdim başta

Sana demek istediği kendi mesleğini kurup patron olmaya bak. Aslında haklı. Sizi bir yandan tahrik edebilir ama insanları triggerlamazsan harekete geçmeleri biraz zor.

Vallahi diyene baktığım zaman harekete geçesim falan gelmiyor😀

Verdiği motivasyonlar hiçbir işe yaramıyor. Hiçbir zengin motivasyon videoları izleyip harekete geçmedi bu zamana kadar. Bir şeyler başarmak istiyorsan hedefine bağlı kalmak ve onu çok istemek lazım. Onu istemek zaten en büyük motivasyon senin için. Ayrıca belki de ben kendi işimi falan kurmak istemiyorum. Sonuçta Türkiye'de iyi yaşamak için çok güzel mesleklerde var. Böyle herkes kendi işini kuracaksa vay halimize. Böyle motivasyonlar yapanların kendileride aman aman zengin değiller. Anca milleti gaza getirirler. Bunları takip edenlerde sevenlerde yorumlara bakınca gerçek hayatın zorlukları ile hiç karşılaşmamış 10-16 arası ergenler oluyor.

Hocam herkes dalga geçiyor ama başarılı birisi. Bir müzik grubunda as solistti. Hemen sonrasında bir müzik yarışmasında derece yaptı. Ardından modelliğe başladı. Sonrasında kendi modellik şirketini kurmuş. Sonrasında ise Youtube'nin içinden geçmiş.

Alfalığın kitabını yazmış özabim. O erkekse biz neyiz?

anlayanağ.jpg

Geri
Yukarı