Mağaza Uygulamalarım Çalışmıyor

Mr.GrKey

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda hatırlamadığım belirli sitelerden geçerek bu çözüme ulaştım, Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma log ve şu adımları izledim.
Screenshot 2014-08-27 00.10.35.png Screenshot 2014-08-27 00.10.33.png Screenshot 2014-08-27 00.10.30.png Screenshot 2014-08-27 00.10.21.png Screenshot 2014-08-27 00.10.14.png Screenshot 2014-08-27 00.10.05.png Screenshot 2014-08-27 00.10.00.png
Fakat ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok ?

Resim sıralaması sondan başa doğru.

Dropbox - sfcdetails.txt sfcdetails.txt dosyası

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza uygulaması açılmıyor, video metro uygulaması açılmıyor, kamera uygulaması açılıyor ama kamerayı göremiyor.

J22p_fWaRepmlda6l0IGmxLOH5dG5672dr6o7ttVfZo.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum, bu, değil.
Bende, ayrıca yeni hesap açamadım daha önceden açtığım yedek bir tane vardı (Yönetici) onunla baktı aynı sorun mevcut.

Ayrıca
Windowsumu yenileyemiyorum(bunula ilgili bir konu açtım ancak fazla bir çözüm bulamadım)
aslında yenileme islemi baslıyor basladıktan sonra %99 iken

(Bu işlemde iken)
Bilgisayar%C4%B1+Yenileme_Ortak-+Ad%C4%B1m+1.png

(Normalde Olamsı Gereken Sıralama - Windows 8: Bilgisayarı Yenilemeenpedi-Windows 8 - )

%100 olmadan bilgisayar kapanıyor, ve yenileme işlemi sırasıda bir hata oluştu diyor, çözümler bakmak için tıklayın diyor tıklıyorum hiç birsey olmuyor.

Genel olarak Mağazadan(Sonradan) yüklediğim uygulamalar çalısıyor.

(Metro Uygulamalarımda aldığım hatada bu)
Screenshot 2014-08-27 12.13.48.png

Bu http://web.esd.microsoft.com/W81S14...owsSetupBox-32bitand64bit-English-4141408.exe Ve http://web.esd.microsoft.com/W8DL/DFB736WD8A9DFB5B1D8DFD92C5B1DSEC5B18956/Windows8-Setup.exe
bu windows yükleme araclarını kullanarak, https://www.magicaljellybean.com/downloads/KeyFinderInstaller.exe bununlada ürün anahtarımı bularak işlemi yapmak istedim ancak

Windows 8 de. Bu :1.png
8.1 de ise. Bu :2.png

Sorunlarla Karsılastım.

sfc/scannow da Bu Sorunla Karsılastım 3.png

Ayrıca şu anda fark ettiğim üzere diğer hesaptaki denetim masası çalısmıyor4.png

Ben Sadece Windows Orjinal Kalacak Şekilde Yenileme İslemi Yapmak İstiyorum.
-Hayır Format Atamam, Atmayacağım-

Şimdi Yardım Edicek Varmı?

Not:
- Araç çubuğundaki filamadaki (nasıl yazılıyor bu) x önemsizdir bu diğer yönetici hesabım.
- Sitemin bir raporunu alan bi program çalıştırıp göndermek isterdim ama bilmiyorum

.,*:;()Aa

Aldığınız hatalarda da belirtiği gibi Windows'u onarmanız lazım. Temel Windows onarımı ( sfc /scannow) yetersiz kalır. Windows kurulum diski ile onarım yapmanız lazım.

Hatta en güzeli temiz bir Windows 8.1 kurmanızdır. Orijinal kalmayacağı için format atmak istemiyorum demişsin ama Windows ve Office Lisans Yedekleme (Xp Hariç Bütün Windowslar) | Technopat Sosyal bu araçla lisansı yedeklersen temiz kurulumdan sonra aynı lisansı geri yükleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı