Mail'e gelen 'Adobe hesabınızda sahte etkinlik belirlendi' mesajı

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
4534545.png

Arkadaşlar gelen mesaj böyle. Görür görmez şok oldum. Nedir bunun sebebi? Neden böyle bir mesaj aldım yani öğrenci halimle ücretli üyelik sahibi oluyorum ve böyle bir şey ile karşılaşıyorum, ne yapmam lazım arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2166739

Arkadaşlar gelen mesaj böyle. Görür görmez şok oldum. Nedir bunun sebebi? Neden böyle bir mesaj aldım yani öğrenci halimle ücretli üyelik sahibi oluyorum ve böyle bir şey ile karşılaşıyorum, ne yapmam lazım arkadaşlar?
Mailin uzantısı gerçekten Adobe mi yoksa random mu çünkü bana da gün içinde en az 3 4 tane fake mail geliyor yok hesabınızda işlem yapıldı şu numaraya ulaşın yok hesabınız kapatılacak linke basın diye.

Hocam Photoshop uygulamasını açınca bile 'abonelik askıya alındı' diyor hemen yeniden etkinleştire basıyorum ancak karşıma doğru düzgün bir şey çıkmıyor. Nasıl yeniden etkinleştireceğimi bilmiyorum.
Haftaya vizeler var :( ve benim başıma böyle bir şey gelmemesi lazım. Yardım edin lütfen.

Hocam Photoshop uygulamasını açınca bile 'abonelik askıya alındı' diyor hemen yeniden etkinleştire basıyorum ancak karşıma doğru düzgün bir şey çıkmıyor. Nasıl yeniden etkinleştireceğimi bilmiyorum.
Haftaya vizeler var :( ve benim başıma böyle bir şey gelmemesi lazım. Yardım edin lütfen.
Programı korsan olarak indirirseniz size sıkıntı çıkarır mı? (Google'da hiç aratmadım cracki var mıdır diye) veya başka bir uygulama kullansanız

Programı korsan olarak indirirseniz size sıkıntı çıkarır mı?
Hocam korsan indirmemek için orijinal aldım sebebi buydu ayrıca yıllık abonelik satın almıştım. Programları hep notebook'da kullanıyordum bugün masaüstü bilgisayarda photoshop indirdim ilk kez. Ondan olmuş olabilir mi ? Yani durduk yere böyle bir hata aldım sebebini de bilmiyorum.

Hocam korsan indirmemek için orijinal aldım sebebi buydu ayrıca yıllık abonelik satın almıştım. Programları hep notebook'da kullanıyordum bugün masaüstü bilgisayarda photoshop indirdim ilk kez. Ondan olmuş olabilir mi ? Yani durduk yere böyle bir hata aldım sebebini de bilmiyorum.
Bazı uygulamalar aynı ıp'ye bağlı olabilir (örneğin ads devre çizim uygulaması aynı modem ve pcye bağlı olarak lisanslanıyor) acaba Adobede de öyle mi hiç bilmiyorum.

Benim de hesabım askıya alınmış dün. Çözebildiniz mi?

Sizinde mi ? Sinir bozucu olduğunu bizzat kendim biliyorum, geçmiş olsun. Hocam hayır, hala çözemedim. Buraya konu açtığım gün destekten yardım istedim bulunduğum durumu biliyorlar sahte etkinlikten dolayı hesabınız askıda diye. Bilgilendirme maili atacaklardı en son ama şu an gelişme yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı