MatePad 11.5 9399 TL'ye alınır mı?

Tahadied145

Hectopat
Daha fazla  
Trendyol'da bu satıcı, 9399 TL fiyata satıyor, ürün şu an sepetimde almak istiyorum ama son bir kez konuları kontrol edince Google ile sorun yaşan kişileri görünce acaba oldum tekrar, YouTube, Instagram, TikTok, X, Netflix gibi ana medya ürünlerini sorunsuz çalıştırmasına ihtiyacım var, sorun yaşamam değil mi? Birisinin gbox ve gspace uygulamarının sürekli reklam gösterdiğini belirtmiş, bu doğru mu bunun çözümü var mı mesela? Ya da bu fiyata başka ne alabilirim öğrenci indirimi uygulanabilecek?

Bu fiyata bu tablet oldukça iyi. Öğrenciyseniz indirim de olacak hem. Gbox gibi uygulamaların reklam işlerini bilmiyorum ama bunu almasanız Google uygulamaları için S9 FE almak için bütçeyi arttırmanız gerekecek zaten. O zaman da pek anlamı yok.

Google uygulamaları içinde benim için tek önemi olan şey YouTube aslında, bir de Google arama motoru mümkünse, önemli olan X, Instagram, TikTok ve bir arama motoru üzerinden sorunsuz arama yapabilmem, not tutma kısmına değinmiyorum, o konuda zaten tam performans alacağıma şüphem yok, bahsettiğim uygulamalarda sorun yaşar mıyım sizce? App Gallery'de bu uygulamalar mevcut mu hiçbir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim de Huawei telefon kullanıyor P40 Lite modeli gbox veya gspace uygulamasını indirdikten sonra tek seferlik Google hesabınızı giriyorsunuz.
Gayet güzel tablet alınabilir öneririm hocam.

Hocam Google uygulamaları için 3. Parti bir uygulama kullanıyorlar cihazın sahipleri.
Yanlış hatırlamıyorsam Gspace olması gerek.
Evet gbox ya da gspace'miş ama dediğim gibi bir kullanıcı bu uygulamaları çalıştıramazken başka birisi de bu uygulamalarda çok fazla reklam olduğunu söyledi, o konuda emin olamıyorum maalesef.

Kardeşim de Huawei telefon kullanıyor P40 Lite modeli gbox veya gspace uygulamasını indirdikten sonra tek seferlik Google hesabınızı giriyorsunuz.
Gayet güzel tablet alınabilir öneririm hocam.

Reklam olayı sorunu mevcut mu?

Evet gbox ya da gspace'miş ama dediğim gibi bir kullanıcı bu uygulamaları çalıştıramazken başka birisi de bu uygulamalarda çok fazla reklam olduğunu söyledi, o konuda emin olamıyorum maalesef.

Bilmiyorum hocam doğru olabilir ama reklamı da Pro versiyonunu indirerek çözmüştük biz.

Geri
Yukarı