Meslek Lisesinden Üniversite Kazanılır Mı?

@Dvtak, çalışmazsan tabii ki yapamazsın. Ben senin yerinde olsam DGS matematiğine yavaş yavaş başlardım, seneye inanılmaz rahat edersin.
Onun dışında üniversitede notlarını da iyi tutmaya çalış. DGS'de etkiliyor çünkü.

@1mehmet, gözde büyütülecek bir şey değil. Kazanılır kardeşim, neden kazanılmasın? Kaldı ki liselerin adam akıllı niteliği yok. Üniversitelerin bile adam akıllı niteliği kalmamışken aslında liselerden ister istemez çok bir şey de bekleyemiyorum.

Onun dışında çalışan adam her şeyi yapar. Belki emeğinin karşılığını hemen alamayabilir ama geç de olsa alır.

@1mehmet, gözde büyütülecek bir şey değil. Kazanılır kardeşim, neden kazanılmasın? Kaldı ki liselerin adamakıllı niteliği yok. Üniversitelerin bile adamakıllı niteliği kalmamışken aslında liselerden ister istemez çok bir şey de bekleyemiyorum.

Onun dışında çalışan adam her şeyi yapar. Belki emeğinin karşılığını hemen alamayabilir ama geç de olsa alır.

Bende tam senin dediklerin için yazdım zaten isteyen her şeyi yapabilir yeter ki inansın

@1mehmet, gözde büyütülecek bir şey değil. Kazanılır kardeşim, neden kazanılmasın? Kaldı ki liselerin adam akıllı niteliği yok. Üniversitelerin bile adam akıllı niteliği kalmamışken aslında liselerden ister istemez çok bir şey de bekleyemiyorum.

Hocam çok geç yazıyorum ama ben anadolu ve meslek arasında ikilemde kaldım 10.sınıfım 1.yazılılarım bitti anadoluya geçmek istiyorum meslek lisesinde 11,12. sınıflarda kültür dersleri eğitimi az göreceğim için anadoluya geçesim var hangisinde daha rahat kazanılır. Sonra üniversitede yazılım mühendisi olmak istiyorum.

Geri
Yukarı