Meta Quest 3 nereden alınabilir?

aahqt47763

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Asus Tuf Gaming Nvidia GeForce RTX 3070 OC Edition 8 GB
Anakart: Asus Prime Z690-PLUS DDR4
İşlemci: Intel Core i7-13700KF
Sıvı soğutma: Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB
RAM: XPG Spectrix D50 2x16 3600Mhz
Güç kaynağı: Cougar GEX850 850W 80 Plus Gold
Depolama: Samsung 1TB 980 PRO NVMe M.2 SSD
Meslek
Berber
Türkiye'de mağazalarda yok sanırım. İnternetten almak istiyorum ama pek güvenmiyorum. Amazon dan alayım dedim ama priz yurtdışı mı gelir diye kafama takıldı. Bu linkte buldum ancak paketlerden hangisi alacağıma karar veremedim. Ben hem çantası hem kayışından istiyorum ama öyle paketi yok sanırım. Başka önerebileceğiniz bir site veya başka bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Attığın linkten alamazsın. €150'yu geçiyor çünkü. Sahibinden'den alabilirsin. İthal edip satıyorlar ordan. Ben o şekilde satın aldım. Bir problem yaşamadım. İlla kredi kartıyla alacağım dersen de yine aynı mağazaların e-ticaret platformlarındaki mağazalarından alabilirsin. Karşıma çıkan ilk örnek: Meta Quest 3 128 GB VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü - PttAVM.com

Attığın linkten alamazsın. €150'yu geçiyor çünkü. Sahibinden'den alabilirsin. İthal edip satıyorlar oradan. Ben o şekilde satın aldım. Bir problem yaşamadım.

Sahibinden'de sıfır var mı ki?

Meta quest 2 kullanıcısı olarak 3ü şu an almak için bir sebep görmüyorum açıkçası bana tek büyük fark gerçek dünya etrafını renkli ve daha gerçekci görmek gibi geliyor. Eğer yükseltiyorsanız diyeyim dedim. Sıfırdan alıyorsanız 3 daha mantıklı.

Meta quest 2 kullanıcısı olarak 3ü şu an almak için bir sebep görmüyorum açıkçası bana tek büyük fark gerçek dünya etrafını renkli ve daha gerçekci görmek gibi geliyor. Eğer yükseltiyorsanız diyeyim dedim. Sıfırdan alıyorsanız 3 daha mantıklı.
İlk defa alacağım ama sıfır istiyorum elbette. İkinci el ürün almak hoşuma gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı