Minecraft hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaç yaşıma gelmişim hala arada açıp oynarım. Sunuculara girip minigameslerde veledlerle kanser olmaktansa kendi kafama göre takılıyorum. Genelde kızıl taş işleriyle uğraşırım ama arada hayatta kalma da sarmıyor değil. Bi arkadaş da bulursam baya saatler geçiyor fark etmeden, sistemler yapıyoruz ya da başlıyoruz bi hayatta kalma moduna çok kötü bişe yaşayana kadar devam ediyor haftalarca sürüyor :D

Bu aralar towny sunucuları arıyorum da adam akıllı da bulamadım.

Güncellemelerini aldı başını gidiyor harika yani oyun hep güncel. En çok oynananların arasında ilk 10dan çıkmaz diye düşünüyorum hiçbir zaman. (başka bir listede olabilir)

Oyun aslında çok güzel. Ama yaşı küçük kişiler de oynayınca bir "velet oyunu" damgası yiyor. Bu damgayı atan kişiler ise 18 yaşından büyük değil.

Oyun aslında çok güzel. Ama yaşı küçük kişiler de oynayınca bir "velet oyunu" damgası yiyor. Bu damgayı atan kişiler ise 18 yaşından büyük değil.
Eskiden olsaydı belki haklı olabilirlerdi ama artık böyle bir şey söz konusu değil. Fortnite sağolsun çoğu oyundan çoluk çocukların çoğunu kaptı. Bu sayede Minecraft'ı rahat rahat oynuyoruz (özellikle de orijinal sunucularda veya modlu olarak).

Eskiden olsaydı belki haklı olabilirlerdi ama artık böyle bir şey söz konusu değil. Fortnite sağolsun çoğu oyundan çoluk çocukların çoğunu kaptı. Bu sayede Minecraft'ı rahat rahat oynuyoruz (özellikle de orijinal sunucularda veya modlu olarak).
Şu anki bilgisayarım mod kaldırmıyor. Hayırlısıyla bilgisayar aldığımda modlu oyunun da tadına bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı