GTA 5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

GTA'da en iyi hikayeler hep San Andreas eyaletinde geçiyor.

GTA 5 hikayesi, GTA:SA'dan sonra en iyi hikaye bence.

SAMP ilk oynadığım Multiplayer oyun olduğu için yeri bende çok ayrı. Ama GTA 5'te SAMP'deki o hazzı alamadım, SAMP efsane bir oyundu. GTA Online o kadar eğlenceli değil.

GTA IV'ün yeri bende aşırı ayrıdır öyle diyeyim. :D Sunduğu kısıtlı açık dünya ögeleri ve kısıtlı özgürlük imkanına rağmen hikayesi ve hikaye anlatım tarzıyla beni hem çıktığı zaman, hemde sonraki 3-4 yıl boyunca daha büyülemişti. En sınırlı içeriğe sahip GTA oyunu olabilir ama bu kadar sınırlı içeriğe rağmen eskiden 1 yıl arayla baştan oynar bitirirdim. 4-5 kez bitirmişimdir. :D Şuan açsam midem bulanır artık orası ayrı ama serinin en kalitelisidir bana göre ve Rockstar üstüne koymadıkça öyle kalacaktır. :)
Hiçbir GTA oyununu bitiremeyen ben, GTA IV'ü 4-5 kez bitiren siz...

Hala oynuyorum franklin ile mevzu yapmak çok hoşuma gidiyor 🙂 hele ki birine çattıktan sonra haritada bir sürü kırmızı daire gördüğüm zaman daha mutlu oluyorum 😃

Hikaye mod oynarsan bir aradan sonra sıkılırsın modlu oynamak daha zevkli bence mod yaparak zevk alabilirsin. Bir de FiveM TR rp girsen hiç sıkılmazsın bayağı zevkli spoiler vermiş gibi olmuyayım ama Oyun Fatih'i izlersen zevkini görürsün. Yavaşla oyun içi arkadaş da edersin bir aile kurarsın.

Bende geçen yıl GTA 5 almıştım story modunun %85 ini bitirdim sonra Online'a geçtim bayağı araba ev falan aldım ama eğlenceli gelmedi (oyun oynayacak arkadaşım yok) sizce GTA serisi nasıl? yorumlarınızı bekliyorum.
Modlu single sarabiliyor, birkaç saat oynayabiliyorum tek seferde ama oyuna geç başladım ve online ben başladığımda şuanki rezil haline çoktan yaklaşmıştı, şehirde yürüyorum uçan motorun biri kafama roket atıyor. Tamam diyorum olur öyle şeyler, bir anda ışınlanıyorum adamın biri kafama tank atıyor (evet direkt tankın kendisini atıyor). Arkadaşlarla private giriyoruz, aim düellosu yapıyoruz levelim düşük diye gerçekten vurduğum mermiyi işletmiyor. Rezalet bir sistemi var online modunun, adeta Garry's Mod.

Çünkü San Andreas'ta çete savaşları vardı kendini gerçekten grove çetesinden gibi hissediyordun. Ballaları, vagosları öldürmek aşşırı zevkli geliyordu ondan. GTA 5'te tek yaptığımız soygun. Michael'in başı derde giriyor soygun, Trevor beyefendinin keyfi istiyor soygun. Ha bu arada biz grove street çocuğuyuz şeklimiz yeter.
GTA San Andreas da serinin diğer oyunlarına göre daha serbest olmak sevdiriyor sanırım. GTA 5 e bir ''aezakmı'' sığdıramadılar mı? Şöyle rıpazha ile uçmak, hesoyam ile zengin olmak falan...

Hikaye modunun bir olayı kalmadı artık bence çoğu insanın bitirdiğini düşünüyorum. Online ise tek kelimeyle baydı. Birine bulaşıyorum adam hile çıkıyor kafama koyuyor ufo gibi bir şeyi oyundan çıkıp girmem gerekiyor falan. Çok hileci var temizleniyor farkındayım ama direk bence hile programını yapanlar hakkında işlem başlatılmalı. Onun dışında artık alınacak bir şeyde yok. Adam kasıyor kasıyor ayda yılda bir araba gelince alınıyor direk vs vs. 550 saatim var yaklaşık ve nerdeyse 2 günde 1 girerken son 2 haftadır girmiyorum. Baydı yani.

Hikaye mod oynarsan bir aradan sonra sıkılırsın modlu oynamak daha zevkli bence mod yaparak zevk alabilirsin. Bir de FiveM TR rp girsen hiç sıkılmazsın bayağı zevkli spoiler vermiş gibi olmuyayım ama Oyun Fatih'i izlersen zevkini görürsün. Yavaşla oyun içi arkadaş da edersin bir aile kurarsın.
Fatih kardeşimi severim, ama yaptığı RP kesinlikle RP değil. Her bölüm yok onu kestim yok onu biçtim şeklinde, tamamen çete savaşları şeklinde yapılan RP dediğim gibi RP değildir bana göre. Sıfıra yakın sosyal RP, herkes Discord üzerinden konuşuyor. Saçmalığın daniskası, ama izleyene zevkli gelebilir bir şey diyemem.

GTA 5'te hikaye mi ya bir Witcher deneyin :D.
Umarım ironidir, Witcher Ortaçağ'da geçen bir oyun, GTA 5 ise modern Dünya'mızda, aralarında dağlar kadar fark var, GTA 5 yozlaşmış Dünya'yı benimserken, Witcher 3 pis Ortaçağ halkını vs. benimsiyor, sizce ikisinin hikayesi karşılaştırılır mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı