Nakil yaptım, yine yapabilir miyim?

eryyyy

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Bundan bir ay öncesine kadar acıkta kalmamak için bir imam hatip lisesine nakil yaptım.
Şimdi ise istediğim Anadolu liselerinde bayağı bir yer açılmış durumda ve bende o bosluklar kapanmadan okula naklimi gerceklestirmek istiyorum.
Acaba bu mümkün mü?
2. bir sorum ise gecen sene okumus oldugum özel lise dönem sonu notumu 70.90 olarak girecegine 64 olarak girmisler yani sistemde öyle gösteriyor.
Okula gidip bir sikayette bulunsam bu hatayı çözerler mi tam olarak ne yapacagımı bilmiyorum.
Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. ( bu yıl lise 2 oldum )

Öncelikle merhaba.
Bundan bir ay öncesine kadar acıkta kalmamak için bir imam hatip lisesine nakil yaptım.
Şimdi ise istediğim Anadolu liselerinde bayağı bir yer açılmış durumda ve bende o bosluklar kapanmadan okula naklimi gerceklestirmek istiyorum.
Acaba bu mümkün mü?
2. bir sorum ise gecen sene okumus oldugum özel lise dönem sonu notumu 70.90 olarak girecegine 64 olarak girmisler yani sistemde öyle gösteriyor.
Okula gidip bir sikayette bulunsam bu hatayı çözerler mi tam olarak ne yapacagımı bilmiyorum.
Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. ( bu yıl lise 2 oldum )
Okula söyleyin arada 7 puan fark var düzeltmeleri lazım.

İstediğiniz kadar yapabilirsiniz. 5 ayda 4 kere yapmıştım.

Okula söyleyin arada 7 puan fark var düzeltmeleri lazım.

Okula söyledim bu konuyu ve bana bu ortalamanın düşmesinin sebebinin sorumluluk sınavları olduğu söylendi. Sorumluluktan yüksek not almam halinda notum daha cok yükselebilirmis.
Ama sunu sormayı unuttum, peki ben simdi sorumluluktan önce tekrar nakil yapmak istersem ne olacak notum gine eskisi gibi gösterilicek midir*

Yeni konular

Geri
Yukarı