Neden Casper Alınmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşin kötü yanı evimizde bir Casper laptop var. Kaç kere servise gitti, kaç kere manyaklaştı sayamam size.. O bilgisayarı parçalamak istiyorum. Bak aynen şöyle : :yumruk: Hatta böyle : :kızgın:
Şu an normal çalışıyor. Ama o kadar ısınıyor ki anlatamam.

Dolaptan Nutella almıştım. Biraz donmuştu. Ben de nasıl ısıtırım diye düşündüm ve Casper laptop'u açtım. 5 dakika sonra Nutella erimişti resmen :D

Arkadaşımda Evkur'dan CASPER PC almıştı masaüstü. 2500 TL para ödemiş yanına 200TL dandik monitör 4GB RAM Celeron işlemci koymuşlar.

Casper Laptopuma ısındığı için altına plastik bez koymuştum. Plastik bez eriyip buruştu.:)
Birde Laptopun altında ki Made In Türkiye yazısını gördükçe sinirleniyorum. Anakart, yabancı marka; ekran kartı, yabancı marka; marka adı, Casper'da Türkçe değil; soğutma sistemi, yüksek ihtimal Çin malı; klavye, o sanırım Türk malı.:D

Casper kullandığı malzemeleri kalitesiz. 3 sene önce aldığım laptop savaş ediyorum. Sorunları bitmiyor. Sorunları şöyle sıralayayım;

1. Ekran çerçeveleri kırıldı sağ sol.
2. Isınma sorunu bitmiyor.
3. HDD ses geliyor.
4. BİOS güncellemeleri yok olsa da yine eski. :)
5. Klavye takılıyor.
6. Garanti servisi ilgilenmiyor.
7. Kasası Sağlam Değil.
8. Bataryası erken bitiyor.
9. USB girişleri çalışmıyor.
10. Hoparlörden cızırtı geliyor.

Dahası varda aklıma gelenler bunlar.. :)

O değilde Casper fanboy'ları var mıdır acaba? :p :D
Bizim buradaki Casper Store'un sahibi Kubilay abi. Bence bize Casper'ı öve öve bitiremiyormuş gibi gözüküyor ama oda içinden Casper'a sövüyordur. Ekmek parası, ne yapsın, sattığı bilgisayarı kötülesin mi?

Bizim buradaki Casper Store'un sahibi Kubilay abi. Bence bize Casper'ı öve öve bitiremiyormuş gibi gözüküyor ama oda içinden Casper'a sövüyordur. Ekmek parası, ne yapsın, sattığı bilgisayarı kötülesin mi?
Haha klasik satıcı psikolojisi "Al abi aynısını ben evde kullanıyorum hiç bi sorun görmedim." gibilerinden desene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı