Neden kız arkadaşım olmuyor?

Aynen başgan 😁 Benim kız arkadaşım ekran kartım mesela. Ona bişey olursa yaşayamam, dayanamam, kahrolurum 😃 Bir daha onun gibisini nasıl bulurum dolar 8 lira olmuşken. Allah ayırmasın bizi aşkımla 🥺 Aman elemterefiş, kem gözlere şiş 🥵
Aman hocam gözünüz gibi bakın benim geçen gün 1050 Ti ile sevgiliydim evliliğe doğru gidiyorduk ciddi ilişkimiz vardı onunla çok görüştüğüm için babam aramızı bozdu epey sinirliyim ayrıldık 😢

Aman hocam gözünüz gibi bakın benim geçen gün 1050 Ti ile sevgiliydim evliliğe doğru gidiyorduk ciddi ilişkimiz vardı onunla çok görüştüğüm için babam aramızı bozdu epey sinirliyim ayrıldık 😢
Valla beni öyle bişeye zorlasalar sıçarım çarkına. Gamer oyunsuz kalamaz. Bizimkiler de tatava ediyor babam falan, ben de " Sen sigarayı bırak ben de bilgisayarı bırakacam " deyip , muhteşem bi cevapla kitliyorum. :D

Bunu bir takıntı haline getirmeyin. Bazen hiç ummadığınız anlarda iyi insanlarla tanışabiliyorsunuz.
Öncelikle ilk bakışta fiziğe göre insanlar sizi beğense bile, muhabbetinizi beğenmedikleri için sizle sevgili olmaktan vazgeçebilirler. Bunu da unutmayın sakın.

Geri
Yukarı