Neden Spotify kullanıyoruz?

Orijinal, daha kaliteli dinlemek için. Ki verilen para da hiçbir şey, aylık 10 liraya geliyor Papara ile.

Çünkü en sevdiğim özelliği olan dinlediğim müziğe benzer müzikleri bana sunması. Mahmut Orhan'ın Slow şarkısını dinlemiştim. Ona liste oluşturdum sonra listeye girip aşağıya inince o tür enstrüman müzikler listelenmişti. Bu özelliğinden dolayı beğendiklerime bayağı bir enstrüman şarkı ekledim. Aynı şekilde festival, trap, slow mixler vs vs. Hatta Memento Mori - Lamb Of God'da ki baterinin double kick sesini bile algılayıp önerilen listede double kickli metal şarkılar sundu. Çok kapsamlı bir program. Her detayıyla güzel.

Son düzenleme:
Ben hep YouTube'dan müzik dinlerim siz neden Spotify kullanıyorsunuz arkadaşlar? Ses kalitesi vs gibi farklılıklar var mı?

Genele vurur isek insanların Spotify, Netflix, Disney Plus gibi servisleri kullanmasının nedeni, sundukları imkandan diye düşünüyorum.

Benim Spotify'ı APK yerine ücretli kullanmamın nedeni ise PC'de reklamsız dinleyememem diyebilirim. Ben de bundan dolayı Spotify'ı Papara Cashback ile ücretli bir şekilde kullanıyorum.

Popüler kültür.
Bunu size düşündüren neydi?

2016 veya 2017'den beri kullanıyorum. Tüm listelerim orada. Diğer platformlara göre fazla içerik bulunuyor.

Cıty POP veya Future Funk gibi cins şeyler dinliyorsanız tek adres. 2.5 litre içecekten ucuz. İstediğim yerde ve istediğim anda erişiyorum. Daha ne olacak...

Ben hep YouTube'dan müzik dinlerim siz neden Spotify kullanıyorsunuz arkadaşlar? Ses kalitesi vs gibi farklılıklar var mı?
Ben tamamen alışkanlıktan. 3 yıldır kullanıyorum Spotify, listelerim var bir sürü ve arayüze çok alıştım. Ses kalitesi de bir tık daha iyi Spotify'ın.

Yeni konular

Geri
Yukarı