Spotify Premium durdurma

Aydinern

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Spotify hesabımın Gmail'ini yanlış girmişim. Hesaba mobilden bağlanabiliyorum ve şifremi değiştiremiyorum. O yüzden yeni hesap açtım ve şimdi mobildeki hesabımdakı Premium'u nasıl kapatabilirim? İnternet sitesine giremiyorum.

Yeni hesap açmanıza gerek yoktu aslında, mobilden uygulamaya girip ayarlardan e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz. Onun haricinde Spotify'ın kendi internet sitesinden hesabınıza giriş yapıp premium üyeliği iptal ettirmekten başka bir seçenek yok diye biliyorum.

Yeni hesap açmanıza gerek yoktu aslında, mobilden uygulamaya girip ayarlardan e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz. Onun haricinde Spotify'ın kendi internet sitesinden hesabınıza giriş yapıp Premium üyeliği iptal ettirmekten başka bir seçenek yok diye biliyorum.

Sifremi unuttum nasıl degistireceğim?
Çevrim dışına alınca hesabı siliyor mu?

Sifremi unuttum nasıl degistireceğim?
Çevrim dışına alınca hesabı siliyor mu?
Eğer şifreni değiştiremiyorsan, mobildeki uygulamadan hesabına erişimin varsa; uygulamadan sağ üstteki ayarlar butonundan ayarlara gir, en alttan 3. seçenek olan "Destek" kısmına tıkla. Eğer destek kısmı İngilizce ise en üstteki girdiğin sayfanın linkinin bulunduğu kısımdan "support.spotify.com/us/" olan kısımdaki "us" ibaresini, "tr" olarak değiştir. Sayfayı Türkçe yaptıktan sonra destek sayfasındaki arama kısmına ilk olarak "Oturum açma bilgilerini hatırlamıyorum" cümlesini arat, genellikle "EN İYİ ÇÖZÜMLER" kısmında bu tarz başlıklar hazır duruyor, eğer yoksa manuel olarak arat, eğer bu çözüm işe yaramadıysa ikinci olarak "Parolamı sıfırlayamıyorum" cümlesini arat, aynı şekilde bu başlıkta "En iyi çözümler" kısmında yer alacaktır, bir de bu başlıktaki çözümleri dene.

Geri
Yukarı