Neden Technopat'ta LGBT konuları kilitleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumun amacı seviyeli tartışmak olduğuna göre neden konuları kilitliyorsunuz? Bence bu da bir nevi insanları dışlamaktır.
Seviyeli tartışma olmadığı için işler çığrından çıkmadan önce kapatılıyor bence. Dışlama olduğunu düşünmüyorum. Ben görev aldığımda hiç izin vermezdim dışlama veya hakaret edenlere. Tartışan iki tarafa da bir çizgi çizerdim saygı konusunda. Hala o şekilde bir hassasiyet olduğunu da düşünüyorum. Bazen konular uzadıkça olayın dozu çok kaçıyor ve insanlar aşırı kırıcı yorumlar yapabiliyorlar. En başından kesmek ve kontrolden çıkmasını engellemek de bir çözüm. Keşke insanlar ilgili olmadıkları konularda tartışmaya girmese ve saygı gösterebilse ama maalesef yok o ortam henüz. Ben kimsenin cinsel yönelimini yargılamam mesela ama bazıları için görev sanki o. Gözleri dönüyor, karşılar ama bir yandan da felaket takipçisi oluyorlar bu konuların. Ben anlamıyorum o tür insanları.

Son düzenleme:
Konular neden mi kapanıyor?
Cevabı bu konunun ilk 10 sayfası içinde. Güney-Kuzey Technopat olarak bölünüyoruz.

Desteklemiyorumda saygıda duymuyorum fakat ben lgbt destekleyen birine gülüp geçerim. Lut kavmi gibi helak olmayalım yeter. Bu kitapsızlar yürüyüş yapmaya devam edebilir. Takmayın kafanıza gülüp geçin. Bu mesaja gelecek bütün cevaplarada cevap verebilirim.

Desteklemiyorumda saygıda duymuyorum fakat ben LGBT destekleyen birine gülüp geçerim. Lut kavmi gibi helak olmayalım yeter. Bu kitapsızlar yürüyüş yapmaya devam edebilir. Takmayın kafanıza gülüp geçin. Bu mesaja gelecek bütün cevaplarada cevap verebilirim.

Aynı fikirdeyim. Saygı da duymuyorum desteklemiyorumda. Ne yaparlarsa yapsınlar.

@YigiTZ0 Sizin cevabınız o insanlar için neden önemli olsun veya sizi neden umursasınlar bu kadar? Gelip burada yaptığınız gibi provoke ediyorsunuz, devamı geliyor zaten. Güzel örnek oldunuz gerçekten.

@YigiTZ0 sizin cevabınız o insanlar için neden önemli olsun ve sizi neden umursasınlar? Gelip burada yaptığınız gibi provoke ediyorsunuz, devamı geliyor zaten. Güzel örnek oldunuz gerçekten.

Umursamalarını istediğimi belirtmedim. Ben bunu sapkınlık olarak görüyorum ve görmeye devam edeceğim. Fakat sokakta lgbt sevmiyorum diye bağıracak halim yok.

@YigiTZ0 Tamam ben de sevmemenize saygı duyuyorum. Yine de bu konuda bile baskı kurmaya gerek yok birilerine. Ben ilgilenmediğim konulara normalde hiç yazmam. Burada bir serzeniş olduğu için bu konuya bir cevap yazdım mesela. Görüşlerim bana kalsın. Hayat onların hayatı. İyisiyle kötüsüyle onlar yaşayacak. İlgili olmadığımız bir şeyse bize ne ve benim olumsuz görüşüm varsa da onların neden bilmesi gereksin ki? Bu konu özelinde demiyorum, herhangi bir konuda benim ilgim yoksa çekip tırpanı saldırmam veya insanları rahatsız etmem mesela.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı