Netspeed'e geçilir mi?

Evet doğru BTK kararı gereği öyle sürekli ISS değiştiremiyorsun 3 ay beklemen lazım geçmen için ya da iptal etmen lazım.

Kurulum ücreti sizin için sorun olmayacaksa, başka firmaya da geçebilirsiniz.

Evet doğru BTK kararı gereği öyle sürekli ISS değiştiremiyorsun 3 ay beklemen lazım geçmen için ya da iptal etmen lazım.

Sizi de yordum ama son bir sorum var. Evde Türk Telekom'un eski bir modemi bulunmakta bana yeni modem gönderecekler mi? Gonderirlerse kurulumu nasıl yapacağım?

Sizi de yorum ama son bir sorum var. Evde Türk Telekom'un eski bir modemi bulunmakta bana yeni modem gönderecekler mi? Gonderirlerse kurulumu nasıl yapacağım?

Geçiş yaparsanız modem ara yüzünde size verilecek olan kullanıcı adı ve şifreyi gireceksiniz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Fiber değilse yeni modem gönderimi yapılmaz.

ADSL ve VDSL altyapılarda modem vermiyorlar sadece fiber altyapılarda ücretsiz modem veriyorlar anca taksitli alabilirsin Türk Telekom'dan modem.

Altaypımız fiber.
Geçiş yaparsanız modem ara yüzünde size verilecek olan kullanıcı adı ve şifreyi gireceksiniz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Fiber değilse yeni modem gönderimi yapılmaz.
ADSL ve VDSL altyapılarda modem vermiyorlar sadece fiber altyapılarda ücretsiz modem veriyorlar anca taksitli alabilirsin Türk Telekom'dan modem.

Yeni konular

Geri
Yukarı