Notlarım çok mu kötü

ahmylz4565

Centipat
Evet farkındayım notlarım iyi değil ama gerçekten bu notları alan birinden ümit tamamen kesilir mi?

Mat 40.
Din 100.
Siyer (seçmeli) 100.
Fizik 30.
Biyoloji 54.
Kimya 70.
Coğrafya 19.
Tarih 76.
Felsefe 78.
İngilizce 63.
Almanca 52.

(Sayısal seçmek istiyorum ama sayısalda notlarım kötü) abim notlarımı gördü ve dönem sonu sanayide çalışmam gerektiğini söyledi. Tamam, notlarım pek iyi sayılmaz ama hiç mi ümit yok benden?

Sadece notlara bakarak yorum yapılamaz. Olay sende bitiyor. Matematiği, sayısalı seviyor musun? İçinden bunları yapmak geliyor mu? Hayallerin ne? Gibi soruları sorman gerekiyor. Bu arada sanayi dediğimiz yer kötü değil. Eğer gerçekten derslerle aran yoksa ve çalışmak istemiyorsan sanayide ileride çok deli paralar kazanabilirsin. Şu anki aklım olsaydı gerçekten okumak yerine sanayide motor ustası olurdum.

Evet farkındayım notlarım iyi değil ama gerçekten bu notları alan birinden ümit tamamen kesilir mi?

Mat 40.
Din 100.
Siyer (seçmeli) 100.
Fizik 30.
Biyoloji 54.
Kimya 70.
Coğrafya 19.
Tarih 76.
Felsefe 78.
İngilizce 63.
Almanca 52.

(Sayısal seçmek istiyorum ama sayısalda notlarım kötü) abim notlarımı gördü ve dönem sonu sanayide çalışmam gerektiğini söyledi. Tamam, notlarım pek iyi sayılmaz ama hiç mi ümit yok benden?

Hocam ümitsizliği bırakmaya gerek yok durduk yere mod düşürmeyede gerek yok siz çalışın çabalayın daha bunun sözlüsü falanda var 2. sınavlara daha ağır çalışır geçersiniz.

Sadece notlara bakarak yorum yapılamaz. Olay sende bitiyor. Matematiği, sayısalı seviyor musun? İçinden bunları yapmak geliyor mu? Hayallerin ne? Gibi soruları sorman gerekiyor. Bu arada sanayi dediğimiz yer kötü değil. Eğer gerçekten derslerle aran yoksa ve çalışmak istemiyorsan sanayide ileride çok deli paralar kazanabilirsin. Şu anki aklım olsaydı gerçekten okumak yerine sanayide motor ustası olurdum.

Hocam yazılım mühendisi olmak istiyorum bunun için sayısal gerekiyor.

Hocam yazılım mühendisi olmak istiyorum bunun için sayısal gerekiyor.

Sayısal seviyor musun dostum? Eğer bu derslerin üstüne düşüp bir şeyler yapabileceğine inanıyorsan şu am başlaman ve kendine bir şeyler koyman lazım. Ben de psikolog olmak istiyordum ancak okuldan ve derslerden nefret ettiğim için şu an satış danışmanlığı yapıyorum.

Geri
Yukarı