Okullarda olan haksız olarak verilen puanlar

ı love you

Hectopat
Şimdi ben bütün sene canlı derslere eksiksiz girdim. Bütün derslerde aktiftim aynı zamanda. Ortalamam 100. ama sınıf 30 kişilik derse 10 kişi giriyor ama 5 kişi aktif derste. Ama buna rağmen derse girmeyenler bile 98 ortalamaya sahip oluyor. Bu sizce de mantıksız değil mi? Bu kadar emek harcayıp çalıştıktan sonra uğraşmayan insanlarla aynı puanı almak bana moral bozan bir şey olarak geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Son cümle Instagram'daki YouTube magazin hesabı gibi oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben bütün sene canlı derslere eksiksiz girdim. Bütün derslerde aktiftim aynı zamanda. Ortalamam 100. ama sınıf 30 kişilik derse 10 kişi giriyor ama 5 kişi aktif derste. Ama buna rağmen derse girmeyenler bile 98 ortalamaya sahip oluyor. Bu sizce de mantıksız değil mi? Bu kadar emek harcayıp çalıştıktan sonra uğraşmayan insanlarla aynı puanı almak bana moral bozan bir şey olarak geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Son cümle Instagram'daki YouTube magazin hesabı gibi oldu.

Bizde öyle değildi girmeyenlerin not ortalaması 50 idi.

Katılıyorum. Tatil olmadan önce biz sınav olduğumuzda matematikten 08 alan çocuk 98 ortalama ile geçti.

Hocam canlı derse girmeyenlerin illa notu düşürülmelidir gibi bir kafa yanlış bir kafa bana göre. O çocuğun ev düzenini, imkanlarını bilmiyorsunuz. Bilseniz bile "Canlı derse katılmak zorunludur" ibaresi geçmiyor hiçbir yerde. Belki o çocuk sizden daha çalışkan ama oranın zaman kaybı olduğunu düşünüp kendi kendine çalışıyor. Yanlış bir düşünce.

6. Sınıfım aslında yazılı notlarının silinmesi işime yaradı ama derslere düzgün katılmayanlara da yüksek not verdiler. Bu açıdan doğru bulmuyorum.

Geri
Yukarı